28.07.2017
Imieniny: Ady, Wiwiany i Sylwiusza
 

Jesteś tutaj

Burmistrz Wilamowic zaprasza wszystkich mieszkańców a także fanów kolarstwa do „strefy kibica”, która znajdować się będzie na rynku w Wilamowicach w dniu wyścigu Tour de Pologne tj. 31.07.2017 (poniedziałek) od godziny 15.00

w programie:

Tour de Pologne w Gminie Wilamowice

Sezon w pełni, w końcu czas sprzyja aktywności fizycznej, gdzie leje się pot z czoła, zamiast deszczu z nieba. Nasi dzielni uczniowie po 4 aktywnych miesiącach treningowych, zmagania się z własnymi słabościami, z chceniem i niechceniem, świetnie radzą sobie na treningach młodziutkiej szkółki piłkarskiej. Zajęcia pełne pasji, profesjonalizmu, ale także dyscypliny i dużych nadziei są chlubą i dumą naszej miejscowości.

Zgodnie z nowelizacją ustawy o świadczeniach rodzinnych wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego wraz  z  dodatkami, oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego na nowy okres świadczeniowy tj. od listopada 2017 r.

ZAWIADOMIENIE

 

XXXVII po wyborach – nadzwyczajna – sesja Rady Miejskiej w Wilamowicach

Chociaż w czerwcu rozpoczęły się wakacje tancerki Akademii Mażoretek „Gracja” nie próżnują. Niemal w każdy weekend prezentują się na różnorakich festiwalach, biesiadach i uroczystościach.

10 czerwca 2017 koło południa niebo zasnuło się szarymi chmurami. Zawiał zimny wiatr, lunęło… I jak tu się ma udać? Początek festynu nie zapowiadał się obiecująco. O piętnastej do wspólnej zabawy zaprosiła dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II pani Lidia Dziubek, której pogoda ducha i wielki uśmiech przegonił paskudną pogodę! Od szesnastej Baw się razem z nami ruszyło pełną parą. Imprezę prowadziła Katarzyna Dyduch i Ewa Danielczyk.

Strony

Podatki 2015

Dotacja na wymianę pieców

Gospodarka odpadami Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi Projekty unijneMapa Gminy Galeria