23.01.2018
Imieniny: Fernandy, Jana i Rajmundy
 

Jesteś tutaj

21 stycznia br. w Sanktuarium Św. Abpa Józefa Bilczewskiego odbył się Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej Wilamowice pod dyrekcją kapelmistrza Mariusza Płonki.

Te piękne słowa zapomnianej już kolędy zabrzmiały w kościółku w Bystrej Krakowskiej podczas  XVIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Spotkania z Kolędą” im. Piotra Jakóbca, które odbyło się w dniu 14 stycznia. Tą i inne równie piękne kolędy i pastorałki zaprezentował  Zespół Regionalny Echo z Hecznarowic pod kierownictwem muzycznym pana Zbigniewa Bugajskiego.

Obwieszczenie  o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. "Wydłużenie o okres 5 lat koncesji udzielonej na wydobywanie węgla kamiennego i metanu jako kopaliny towarzyszącej  ze złoża KWK Silesia"

13 stycznia br. w Wilamowicach miało miejsce doniosłe i przepiękne wydarzenie - 200-lecie nadania praw miejskich Wilamowicom. Patronat honorowy nad uroczystością pełniła pani premier Beata Szydło, która zaszczyciła uroczystość swoją obecnością.

 

Przeprowadzałeś się lub wyjeżdżałeś z Polski? Wyjechałeś ze swojej miejscowości na studia lub do pracy?  Zmieniałeś adres zamieszkania albo zameldowania?  Upewnij się, że jesteś wpisany do rejestru wyborców tam, gdzie teraz mieszkasz!

Strony