22.04.2018
Imieniny: Łukasza, Kai i Nastazji

Galowy Koncert na rozpoczęcie sezonu

8 kwietnia w sali widowiskowej Domu Kultury w Kętach odbyła się uroczysta Gala Mażoretek, rozpoczynająca sezon artystyczny w 2018 roku. Na scenie zaprezentowały się grupy mażoretek „Nemezis” z Hecznarowic działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Wilamowicach oraz mażoretek „Wdzięk” z Domu Kultury w Kętach.

Sala wypełniła się po brzegi widzami, którzy przybyli by zobaczyć przepiękne układy w wykonaniu młodych tancerek.
Gminę Wilamowice reprezentowali zastępca burmistrza Stanisław Gawlik oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach Aleksander Nowak, przewodnicząca KGW Pisarzowice Cecylia Puzoń oraz przedstawiciel rady sołeckiej z Pisarzowic Zdzisław Szypuła.
Występy nagrodzone zostały gromkimi oklaskami. Tancerki złożyły piękne podziękowania za wieloletnią pracę na ręce swojej instruktorki Kingi Biby.
Cieszymy się, że w naszej gminie mamy tak utalentowane dziewczęta chętne do pracy i rozwijania swoich niebywałych umiejętności.

AK

Źródło zdjęć - profil Domu Kultury w Kętach na portalu facebook: