27.09.2020
Imieniny: Damiana, Mirabeli i Wincentego
...

INFORMACJA o częściowym otwarciu UG dla obsługi bezpośredniej mieszkańców od 22 kwietnia 2020r.

Wilamowice, dnia 20 kwietnia 2020 r.

Szanowni Mieszkańcy!

Mając na uwadze stopniowe odmrażanie gospodarki przez rząd RP, od dnia 22 kwietnia 2020 r. (środa) umożliwiamy szerszą dostępność do zadań realizowanych przez Urząd Gminy w Wilamowicach. Pojedyncze wejście do konkretnego biura (urząd stanu cywilnego, dowody osobiste, ewidencja ludności, sprawy zagospodarowania przestrzennego, dróg, mienia komunalnego, ochrony środowiska, działalności gospodarczej, inwestycji, cmentarzy komunalnych, świadczeń społecznych, dziennik podawczy i pomoc społeczna - GOPS) będzie możliwe tylko w maseczce i rękawiczkach jednorazowych.

Jednocześnie informujemy, że kasa w Urzędzie Gminy w Wilamowicach nadal pozostaje nieczynna, sprawy finansowo – księgowe prosimy załatwiać za pomocą środków komunikacji elektronicznej i telefonicznie.

Przy wejściu do budynku należy skorzystać ze środków dezynfekcji rąk. Ponadto każdy wchodzący będzie miał zmierzoną temperaturę ciała za pomocą termometru zbliżeniowego.

Godziny pracy Urzędu pozostają bez zmian tj. poniedziałek, wtorek, czwartek od 7.30 do 15.30, środa od 7.30 do 16.30, piątek od 7.30 do 14.30.

Prosimy o rozważne i dokładne zastosowanie do powyższych zaleceń mając na uwadze ciągle obowiązujący stan epidemii koronawirusa i konieczność zachowania niezbędnych zasad w celu przeciwdziałaniu zagrożeniu.