17.08.2017
Imieniny: Anity, Elizy i Mirona

Informacja o niebezpiecznym zjawisku I:69 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych w zlewni Małej Wisły, Brynicy, Przemszy i Soły

PCZK w Bielsku-Białej informuje, że IMiGW - PIB CBPM Oddział w Krakowie wydało w dniu 21.10.2016 r. Informacja o niebezpiecznym zjawisku I:69 - wezbranie z przekroczeniem stanów ostrzegawczych (treść ostrzeżenia w załączeniu).

O zaistniałych zdarzeniach mających związek z treścią ostrzeżenia, proszę informować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bielsku-Białej.

W związku z wydanym ostrzeżeniem  gminne organy zarządzania kryzysowego (burmistrz, wójt),odpowiadają za  dalszą dystrybucję jego treści i niezwłoczne powiadomienie o zjawisku /zagrożeniu/:

- wszystkie jednostki lokalnego systemu wczesnego ostrzegania,
    - ludność zamieszkałą i przebywającą na administrowanym obszarze.

Powiatowe Centrum
Zarządzania Kryzysowego
w Bielsku-Białej

Podatki 2015