Imieniny: Ady, Aleksandra i Dagmary

Pracowite wakacje Akademii Mażoretek „Gracja”

Chociaż w czerwcu rozpoczęły się wakacje tancerki Akademii Mażoretek „Gracja” nie próżnują. Niemal w każdy weekend prezentują się na różnorakich festiwalach, biesiadach i uroczystościach.

W czerwcu dziewczęta zaprezentowały się w mistrzowskich układach podczas dni Goczałkowic. W Parku Zdrojowym zatańczyły swoje choreografie, a następnie z orkiestrą dętą przemaszerowały na boisko.
18 czerwca Akademia wzięła udział w prestiżowym 15 Festiwalu Orkiestr Dętych i Wojskowych. Kolejnym występem dziewczyny uświetniły 120 lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Buczkowicach.
1 lipca wszystkie tancerki Akademii Mażoretek „Gracja” zaprezentowały się podczas Dni Powiatu Bielskiego w Bystrej. Występ bardzo podobał się tamtejszej widowni, o czym świadczyły gromkie brawa i prośba o „bis”.
Na zaproszenie Pana Burmistrza mażoretki „Gracji” wzięły udział w spocie nagrywanym przez telewizję reklamującym Tour de Pologne, który będzie przejeżdżał ulicami naszej Gminy.
30 lipca zespół zaprezentuje swoje układy taneczne podczas Biesiady Pszczyńskiej. Również tego samego dnia uświetni Biesiadę Charytatywną w Pisarzowicach organizowaną przez Krzyż Dziecka.
To tyle naszych tanecznych zmagań w czasie wakacji. Zapraszamy wszystkie chętne dziewczyny do przystąpienia do Akademii Mażoretek „Gracja” już od nowego roku tanecznego, który rozpocznie się we wrześniu.

Anita Rużycka-Zdrowak

Bystra