27.10.2020
...

Projekt „POD BIAŁO-CZERWONĄ”

Szanowni Państwo!

Rozpoczął się projekt „Pod biało-czerwoną”, który zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której Mieszkańcy dołączą do projektu. Aby wziąć udział w projekcie, Mieszkańcy danej gminy muszą zebrać określoną liczbę głosów poparcia dla udziału gminy w projekcie (dla naszej gminy liczba wymaganych głosów wynosi co najmniej 100 głosów).

Głosy poparcia składane są elektronicznie poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Głos poparcia może być złożony przez osobę fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych.

Zgodnie z regulaminem w ankiecie podaje się następujące dane: imię i nazwisko, województwo, miejscowość, adres e-mail, imię i nazwisko Lidera, który zachęcił Państwa do oddania głosu.

Każdy głos się liczy, dlatego już dziś proszę o wypełnienie i wysłanie ankiety elektronicznej. Głosy poparcia będą zbierane do 11 listopada 2020 roku. Aby zdobyć jak najwięcej głosów proszę o dalsze przekazywanie ww. informacji za pomocą poczty elektronicznej oraz mediów społecznościowych.

Dziękując za poświęcony czas oraz wypełnienie ankiety pozostaję z wyrazami szacunku.

Osoby spoza Wilamowic również zachęcam do wypełnienia ankiety.

Marian Trela
Burmistrz Wilamowic

Podatki 2015

Gospodarka odpadami Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi Petycje i zapytania do urzędu Projekty unijne