Imieniny: Ady, Aleksandra i Dagmary

Spotkanie z gwiazdą Teresą Werner

Członkinie KGW Pisarzowice, członkowie Zespołu Regionalnego „Pisarzowianki” oraz mieszkańcy Pisarzowic zrobili sobie piękny prezent  mikołajkowy. Wybrali się bowiem na koncert znakomitej piosenkarki z listy śląskich przebojów pani Teresy Werner.

W dniu 2 grudnia autobus z fankami i fanami Pani Teresy wybrał się do Centrum Kultury do Żywca. Podczas koncertu przewodnicząca wraz z młodzieżą z Zespołu Regionalnego „Pisarzowianki”, wręczyli pani Teresie suweniry promujące naszą wieś oraz piękny kosz z kwiatami, wykonany przez kwiaciarnię J.K.Kobielus. Sprawili jej tym ogromną przyjemność. Koncert dla wszystkich uczestników był wielkim przeżyciem. Cała sala Centrum Kultury wspólnie z artystką śpiewała jej utwory. Gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej potrafi zawsze nawiązać wspaniałą relację z widzami i wraz ze swoim zespołem stworzyć niezapomnianą atmosferę. Całość tego koncertu była na najwyższym poziomie. Nie jest ważne czy to niewielka scena czy duże sceny na różnych kontynentach na których występowała artystka. Zawsze perfekcyjna, a jej piękny głos upaja wszystkich słuchaczy i widzów.

Jednakże to nie koniec przeżyć i wypieków na twarzy dla grupy z Pisarzowic. Po rozdaniu autografów odbyło się prywatne spotkanie i wspólne zdjęcia z tak Wielką Gwiazdą. Można potwierdzić to co piszą krytycy, że pani Teresa jest Artystką Wielkiego Formatu.

Serdecznie raz jeszcze dziękujemy Pani Teresie za cudowny koncert, za Jej piosenki, te które już są i te które powstaną. Warto zaznaczyć, że teksty do swoich utworów Pani Teresa pisze sama.

Podziękowanie kierujemy do Pani Marii z Centrum Kultury w Żywcu oraz męża Pani Teresy za pomoc w tym jakże wspaniałym spotkaniu z Gwiazdą. Podkreślić należy także bardzo dobrą organizację koncertu.

Szkoda, że czas tak nieubłagalnie minął, jednakże uczestnicy planują już wyjazd w 2018 roku na lipcowy koncert Pani Teresy, na którym wystąpi wspólnie z Goranem Karan.

Organizator wyjazdu
C. Puzoń