27.09.2020
...

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wilamowice

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wilamowice

W związku ze zwiększającą się w Naszej Gminie ilością zakażeń wirusem Covid-19 oraz związaną z tym liczbą osób poddawanych kwarantannie domowej zwracam się do Państwa z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności, nie tylko w miejscach publicznych ale również podczas imprez rodzinnych i w kontaktach codziennych.

Dynamiczny wzrost zakażeń w Gminie Wilamowice pochodzi z wielu źródeł i kontaktów międzyludzkich. Wymusza to na nas wszystkich potrzebę wielkiej odpowiedzialności za siebie ale i naszych współmieszkańców.

Prosimy o przestrzeganie rygorystycznie wszystkich zasad, ograniczeń, obostrzeń i zaleceń SANEPIDU regulujących zachowania i postawy. Zalecamy większą ostrożność w zakresie noszenia maseczek i ograniczenia bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi. Wróćmy do wspaniałej Państwa postawy i zachowania z pierwszych miesięcy pandemii, kiedy to Gmina Wilamowice miała najmniej zakażeń w powiecie bielskim. Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje dotyczące osób zakażonych i objętych kwarantanną są dostępne na codziennie aktualizowanej stronie SANEPIDU.

Marian Trela

Burmistrz Wilamowic