17.08.2017
Imieniny: Anity, Elizy i Mirona

Uczniowie Gimnazjum z Wilamowic na wykładzie w Kozach

W dniu 17 stycznia br. grupa młodzieży z gimnazjum w Wilamowicach pod opieką Pani mgr Barbary Pawińskiej i Pana mgr Kazimierza Boreckiego, uczestniczyła w wykładzie wybitnego historyka prof. dr hab. Wojciecha Roszkowskiego. Spotkanie wraz z grupami młodzieży z wielu gimnazjów powiatu bielskiego odbyło się na terenie Domu Kultury w Kozach.

Wykład nt. "Rocznica Powstania Styczniowego w kontekście polityki pamięci w dzisiejszej Polsce" był jednym z elementów obszernego programu obchodów organizowanych na terenie powiatu bielskiego pod patronatem posła na sejm RP – Jacka Falfusa.

Za możliwość uczestnictwa w tym ciekawym przedsięwzięciu i zorganizowanie bezpłatnego transportu uczniowie Gimnazjum im. Św. Abp J. Bilczewskiego w Wilamowicach składają serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi.

Z okazji 150-rocznicy wybuchu powstania uczniowie wzięli również udział w konkursie plastycznym pod honorowym patronatem posła RP Jacka Falfusa

Kazimierz Borecki

Podatki 2015

Dotacja na wymianę pieców