19.09.2020
Imieniny: Januarego, Konstancji i Leopolda
...

Jesteś tutaj

06.08 ETAP 4 – JAWORZNO – ŚLĄSKIE, KOCIERZ / 173 KM

Wersja do wydruku

ETAP 4 – JAWORZNO - KOCIERZ

Czwartego dnia Tour de Pologne wjedzie w góry. Po starcie w Jaworznie kolarze pojadą na południe. Na pierwszej, bardziej płaskiej części dystansu znajduje się Lotna Premia LOTTO w Wilamowicach. Potem peleton wjedzie w malownicze Beskidy, gdzie peleton pokona dwie rundy po 38,5 kilometra. Tam na trasie znajdują się dwie Górskie Premie TAURON pierwszej kategorii – Kocierz oraz dwie drugiej kategorii – Wielka Puszcza, a także Lotna Premia LOTTO 100-lecia PCK. Etap czwarty odbędzie się pod hasłem 100-lecia Powstań Śląskich. Partnerem mety, która zlokalizowana jest przy Kocierz Hotel&Spa, jest Województwo Śląskie.

 

 

SPONSORZY LOTNEJ PREMII W WILAMOWICACH