23.10.2019
Imieniny: Edwarda, Marleny i Seweryna
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

14. EUROPEAN CHAMPIONSHIP IN CROATIA, CRIKVENICA

Wersja do wydruku

Dla młodzieży połowa czerwca to już koniec „szkolnej pracy" i długo wyczekiwany początek wakacji. Natomiast dla tancerek z zespołu Nemezis Hecznarowice był to czas intensywnych treningów i mobilizacji.

W czwartek 13 czerwca wsiadając do autokaru udały się do słonecznej Chorwacji. Każdy może zadać pytanie: „Po co?” Odpowiedz jest bardzo prosta: „Aby móc uczestniczyć w 14. Mistrzostwach Europy Mażoretek odbywających się w Crikvenicy.

Na Mistrzostwach, jak sama nazwa wskazuje, przyjechały najlepsze zespoły mażoretkowe z całej Europy. Nasze dziewczęta, choć po raz pierwszy uczestniczyły w takim konkursie, to udowodniły, że stanowią konkurencję dla bardziej doświadczonych koleżanek. Każda z zaprezentowanych choreografii uzyskała lokaty w pierwszej dziesiątce ;)

 

MINIFORMACJA SENIOREK wywalczyła tytuł

II vice MISTRZA EUROPY oraz brązowy medal.

 

W grupie kadetek zaprezentowały się Aleksandra Buda (kat. baton) zajmując 6.miejsce oraz Patrycja Wątroba (kat. pom-pon) zajmując 5.miejsce (zabrakło tylko 0,2 pkt do 3.miejsca).

W kategorii juniorek wystąpiły Julia Mleczko (kat. baton) zajmując 7.miejsce oraz Kalina Markowska (kat. baton) zajmując 9.miejsce.

W seniorskich zmaganiach z buławą zaprezentowała się Anna Pyrda zajmując 6.miejsce oraz dwie juniorki (grupa juniorek i seniorek została połączona) Barbara Paszek - 8.miejsce i Nikola Pękala - 9.miejsce.

Dodatkowo Anna Pyrda w solowej choreografii zaprezentowała się z piłeczką i zajęła 7.miejsce.

Jesteśmy bardzo dumni z Naszej reprezentacji zespołu NEMEZIS Hecznarowice i z wyników jakie dziewczęta osiągnęły. W tym miejscu, również chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do realizacji wyjazdu zespołu na 14. Mistrzostwa Europy Mażoretek  Crikvenicy, Chorwacja.

Dziękujemy
Projekty unijne

Projekty MKiDzN