01.03.2021
Imieniny: Albina, Antoniny i Radosławy
...

Aktywizacja organizacji pozarządowych i ich członków, związanych z rybactwem".

Rekrutacja uczestników w ramach projektu pn. „Aktywizacja organizacji pozarządowych i ich członków, związanych z rybactwem” już trwa.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina serdecznie zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w projekcie pn. „Aktywizacja organizacji pozarządowych i ich członków, związanych z rybactwem”.

Projekt składa się z 3 etapów:

1. Szkolenia:
  • „Przepisy i dokumenty odnoszące się do branży rybackiej, w tym księga stawowa oraz obowiązki sprawozdawcze” – 25 sierpień 2014 r., godz. 9.00, miejsce: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach przy ul. Staszica 2;
  • „Praktyki weterynaryjne, higieniczne i produkcyjne oraz innowacyjność
    w sprzedaży bezpośredniej”
    – 4 wrzesień 2014 r., godz. 9.00, miejsce: Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie przy ul. Krakowskiej 123;
  • „Dobrostan ryb – problem czy szansa” – 8 wrzesień 2014 r., godz. 9.00, miejsce: budynek „Pod Goruszką” w Jaworzu przy ul. Szkolnej 97;
  • „Ekonomika produkcji rybnej, turystyka i rekreacja jako dodatkowe źródła dochodów” – 11 wrzesień 2014 r., godz. 9.00, miejsce: Urząd Miejski
    w Czechowicach-Dziedzicach, sala sesyjna, Czechowice-Dziedzice Plac Jana Pawła II 1;
  • „Profilaktyka zdrowotna w stawach” – 15 wrzesień 2014 r., godz. 9.00, miejsce: budynek Gminnego Ośrodka Kultury, Jasienica 159, 43-385 Jasienica
  • „Biznes plan oraz strategia marketingowa jako podstawowe narzędzia rozwojowe” – 29 - 30 wrzesień 2014 r., godz. 9.00, miejsce: budynek „Pod Goruszką” w Jaworzu przy ul. Szkolnej 97.

1. Wyjazd studyjny do Doliny Baryczy:  trzydniowy wyjazd mający na celu wymianę dobrych praktyk, zwiedzanie gospodarstw rybackich, poznanie dodatkowych źródeł dochodów związanych z turystyką i rekreacją przy akwenach wodnych. Termin wyjazdu: 2-4 październik 2014 r.

1. Konkurs na najlepszy biznes plan: obejmuje opracowanie strategii rozwoju gospodarstwa rybackiego, 3 najlepsze biznes plany zostaną nagrodzone. Rozstrzygnięcie konkursu: 3 listopad 2014 r.

Rekrutacja uczestników trwać będzie do 20.08.2014 r. (środa) za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (zgaduje się poniżej).

O uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w projekcie jest bezpłatny!

Uwaga:

Informujemy, że uczestnicy projektu zobowiązani są do udziału we wszystkich działaniach wchodzących w zakres projektu (obowiązkowe uczestnictwo w 80% działań projektowych)!

Więcej informacji pod nr telefonu: 33 810 57 35, e-mail: biuro@bielskakraina.pl

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE!

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich