20.06.2021
Imieniny: Bogny, Rafaeli i Rafała
...

Ankieta - szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że od 05 maja do 21 maja 2021 roku, na terenie Gminy Wilamowice są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem Diagnozy społecznej - współczesne zagrożenia w środowisku lokalnym

zanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że od 05 maja do 21 maja 2021 roku, na terenie Gminy Wilamowice są realizowane badania ankietowe związane z opracowywaniem Diagnozy społecznej - współczesne zagrożenia w środowisku lokalnym.
Pozyskane w badaniach dane statystyczne będą wykorzystane do analiz i opracowań zbiorczych dotyczących sytuacji społecznej oraz będą stanowiły podstawę do opracowania Gminnego Programu Profilaktyki oraz skutecznych strategii mających na celu przeciwdziałanie zagrożeniom społecznym w Naszej Gminie.

Badania realizowane są metodą internetową - kwestionariusz ankiety internetowej znajduje się w poniższym linku.
Dorośli Mieszkańcy Gminy: