07.08.2020
...

Apel do mieszkańców Gminy Wilamowice

Szanowni Mieszkańcy

W związku ze stanem epidemii w naszym kraju i w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Gminy Wilamowice i wszystkich Polaków ponawiamy prośbę o przestrzeganie zakazów kierowanych przez upoważnione instytucje i organy administracji rządowej, a w szczególności:

- ograniczenie wychodzenia z domu do niezbędnego minimum (pojedyncze osoby),

- unikanie spotkań rodzinnych, sąsiedzkich i przyjacielskich,

- ograniczenie i zaniechanie korzystania z miejsc publicznych (parki, place zabaw, obiekty i urządzenia rekreacyjne).

Drodzy Mieszkańcy! Prosimy o przestrzeganie wszystkich środków ostrożności. Pod koniec ubiegłego tygodnia zaobserwowaliśmy wzmożony ruch osób w różnych miejscach Naszej Gminy.

Pamiętajmy, że brak zachorowań czy dużej liczby osób objętych kwarantanną może być sytuacją tylko pozornie korzystną. Epidemia dalej się rozwija. Uważajmy na siebie i sąsiadów, bądźmy odpowiedzialni. Życzymy wszystkim mieszkańcom dużo zdrowia i wytrwałości w  przezwyciężaniu wszystkich trudności.

Burmistrz Wilamowic