05.06.2020
Imieniny: Bonifacego, Kiry i Waltera

Dom Kultury w Pisarzowicach nabiera blasku!

Jak już informowaliśmy wcześniej, dzięki inicjatywie pana Burmistrza, Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Wilamowicach i Rady Miejskiej zakupiono nowoczesne wyposażenie kuchni do Wiejskiego Domu Kultury w Pisarzowicach.

19 maja odbyło się szkolenie pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Strażniczki Tradycji”. Szczęśliwe nowe użytkowniczki zamieściły relację z tego wydarzenia. Więcej tutaj: https://mgok.wilamowice.pl/artykul/kgw-st-pisarzowice-my-nie-stoimy-w-miejscu

A.N.

Pracownicy domu kultury i panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Strażniczki Tradycji" wzięły udział w szkoleniu z zakresu obsługi nowego wyposażenia kuchni w modernizowanym Wiejskim Domu kultury w Pisarzowicach. Szkolenie przeprowadził Pan Dawid Domin, doradca kulinarny. W trakcie praktycznego szkolenia powstały pyszne dania przyrządzone w piecu konwekcyjnym, którego możliwości okazały się nieograniczone.
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim, dzięki którym kuchnia jest wyposażona!

U.K.