15.11.2018
Imieniny: Amielii, Idalii i Leopolda
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

Frekwencja oraz wyniki wyborów na Burmistrza Wilamowic i do Rady Miejskiej

Wersja do wydruku

Frekwencja

Nr obwodu Siedziba komisji obwodowej   Liczba uprawnionych Liczba wydanych kart % (6:5)
1 Urząd Gminy w Wilamowicach, Rynek 1, 43-330 Wilamowice   2395 1282 53,53
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi - budynek przedszkola w Dankowicach, ul. Św. Wojciecha 25, 43-331 Dankowice   2301 1065 46,28
3 Zespół Szkolno - Przedszkolny Hecznarowice, ul. Krakowska 110, Hecznarowice, 43-330 Wilamowice   1964 1038 52,85
4 Gimnazjum Pisarzowice, ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice   1907 1039 54,48
5 Gimnazjum Pisarzowice, ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice   1739 874 50,26
6 Gimnazjum Pisarzowice, ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice   861 475 55,17
7 Zespół Szkolno - Przedszkolny Stara Wieś, ul. Dolna 12, Stara Wieś,
43-330 Wilamowice
  1658 904 54,52
8 Dom Ludowy w Zasolu Bielańskim, ul. Piękna 64, Zasole Bielańskie,
43-330 Wilamowice
  725 344 47,45
  Ogółem Gmina   13550 7021 51,82

 

Wyniki głosowania na Burmistrza Wilamowic

Ogółem dla całej gminy:             Marian Trela:              Głosów za: 5162 [75,38 %]                Głosów przeciw: 1686 [24,62 %]

 

Cząstkowe wyniki wyborów Burmistrza Wilamowic dla poszczególnych OKW:

OKW nr Siedziba Za Przeciw
Liczbowo % Liczbowo %
1 Wilamowice 859 69,05% 385 30,95%
2 Dankowice 716 68,71% 326 31,29%
3 Hecznarowice 683 67,69% 326 32,31%
4 Pisarzowice 889 86,14% 143 13,86%
5 Pisarzowice 667 78,66% 181 21,34%
6 Pisarzowice 396 85,53% 67 14,47%
7 Stara Wieś 703 79,98% 176 20,02%
8 Zasole Bielańskie 249 75,23% 82 24,77%

 

Wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Wilamowicach

LINK na stronie PKW Wybory samorządowe 2018

 

 

Wyniki głosowania do Rady Powiatu Bielskiego

Szczegółowe wyniki dla powiatu bielskiego na stronie: PKW Wybory Samorządowe 2018

 

Sejmik Województwa Śląskiego - Wyniki wyborów

 

Wyniki tylko z obwodów w gminie Wilamowice:

Obwód nr 1 Wilamowice
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 109
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 21
2 SADLOK Andrzej 48
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 4
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 3
5 MYNARSKA Anna 17
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 14
7 PĘKALA Marek Józef 2
Razem 109
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 289
1 STANCLIK Jan 79
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 36
3 WRÓBEL Jerzy 34
4 JURCZYK Małgorzata Maria 17
5 KOZIEŁ Tadeusz 38
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 13
7 FARUGA Grażyna Irena 72
Razem 289
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 789
1 KUBIK Jerzy 678
2 NIKIEL Dorota Beata 29
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 9
4 WÓJCIK Jacek Michał 32
5 NYCZ Renata Katarzyna 25
6 KAL Urszula Anna 3
7 PASIERBEK Marcin 13
Razem 789
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 46
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 17
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 10
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 6
4 OLEK Mirosław Antoni 1
5 DYRDA Elżbieta Barbara 4
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 5
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 3
Razem 46

 

Obwód nr 2 Dankowice
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 514
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 42
2 SADLOK Andrzej 456
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 0
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 1
5 MYNARSKA Anna 8
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 3
7 PĘKALA Marek Józef 4
Razem 514
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 381
1 STANCLIK Jan 37
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 11
3 WRÓBEL Jerzy 2
4 JURCZYK Małgorzata Maria 7
5 KOZIEŁ Tadeusz 309
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 3
7 FARUGA Grażyna Irena 12
Razem 381
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 83
1 KUBIK Jerzy 39
2 NIKIEL Dorota Beata 7
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 7
4 WÓJCIK Jacek Michał 7
5 NYCZ Renata Katarzyna 14
6 KAL Urszula Anna 3
7 PASIERBEK Marcin 6
Razem 83
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 60
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 12
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 5
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 14
4 OLEK Mirosław Antoni 1
5 DYRDA Elżbieta Barbara 20
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 3
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 5
Razem 60

 

Obwód nr 3 Hecznarowice
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 145
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 22
2 SADLOK Andrzej 19
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 4
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 8
5 MYNARSKA Anna 13
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 77
7 PĘKALA Marek Józef 2
Razem 145
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 357
1 STANCLIK Jan 142
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 30
3 WRÓBEL Jerzy 41
4 JURCZYK Małgorzata Maria 24
5 KOZIEŁ Tadeusz 63
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 7
7 FARUGA Grażyna Irena 50
Razem 357
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 458
1 KUBIK Jerzy 57
2 NIKIEL Dorota Beata 55
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 5
4 WÓJCIK Jacek Michał 322
5 NYCZ Renata Katarzyna 13
6 KAL Urszula Anna 4
7 PASIERBEK Marcin 2
Razem 458
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 38
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 11
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 5
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 4
4 OLEK Mirosław Antoni 1
5 DYRDA Elżbieta Barbara 2
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 14
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 1
Razem 38

 

Obwód nr 4 Pisarzowice
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 138
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 27
2 SADLOK Andrzej 10
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 80
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 5
5 MYNARSKA Anna 8
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 5
7 PĘKALA Marek Józef 3
Razem 138
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 306
1 STANCLIK Jan 55
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 17
3 WRÓBEL Jerzy 158
4 JURCZYK Małgorzata Maria 43
5 KOZIEŁ Tadeusz 7
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 4
7 FARUGA Grażyna Irena 22
Razem 306
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 497
1 KUBIK Jerzy 83
2 NIKIEL Dorota Beata 380
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 5
4 WÓJCIK Jacek Michał 9
5 NYCZ Renata Katarzyna 9
6 KAL Urszula Anna 3
7 PASIERBEK Marcin 8
Razem 497
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 57
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 19
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 5
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 5
4 OLEK Mirosław Antoni 11
5 DYRDA Elżbieta Barbara 5
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 4
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 8
Razem 57

 

Obwód nr 5 Pisarzowice
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 75
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 17
2 SADLOK Andrzej 6
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 34
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 3
5 MYNARSKA Anna 6
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 7
7 PĘKALA Marek Józef 2
Razem 75
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 269
1 STANCLIK Jan 80
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 18
3 WRÓBEL Jerzy 111
4 JURCZYK Małgorzata Maria 28
5 KOZIEŁ Tadeusz 11
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 5
7 FARUGA Grażyna Irena 16
Razem 269
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 463
1 KUBIK Jerzy 64
2 NIKIEL Dorota Beata 327
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 5
4 WÓJCIK Jacek Michał 34
5 NYCZ Renata Katarzyna 23
6 KAL Urszula Anna 2
7 PASIERBEK Marcin 8
Razem 463
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 27
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 4
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 8
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 3
4 OLEK Mirosław Antoni 2
5 DYRDA Elżbieta Barbara 2
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 2
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 6
Razem 27

 

Obwód nr 6 Pisarzowice
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 35
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 5
2 SADLOK Andrzej 2
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 24
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 2
5 MYNARSKA Anna 1
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 1
7 PĘKALA Marek Józef 0
Razem 35
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 148
1 STANCLIK Jan 15
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 6
3 WRÓBEL Jerzy 113
4 JURCZYK Małgorzata Maria 6
5 KOZIEŁ Tadeusz 2
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 0
7 FARUGA Grażyna Irena 6
Razem 148
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 244
1 KUBIK Jerzy 38
2 NIKIEL Dorota Beata 183
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 1
4 WÓJCIK Jacek Michał 6
5 NYCZ Renata Katarzyna 8
6 KAL Urszula Anna 3
7 PASIERBEK Marcin 5
Razem 244
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 17
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 4
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 7
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 1
4 OLEK Mirosław Antoni 2
5 DYRDA Elżbieta Barbara 0
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 1
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 2
Razem 17

 

Obwód nr 7 Stara Wieś
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 134
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 11
2 SADLOK Andrzej 35
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 2
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 15
5 MYNARSKA Anna 69
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 2
7 PĘKALA Marek Józef 0
Razem 134
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 285
1 STANCLIK Jan 108
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 33
3 WRÓBEL Jerzy 19
4 JURCZYK Małgorzata Maria 6
5 KOZIEŁ Tadeusz 81
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 20
7 FARUGA Grażyna Irena 18
Razem 285
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 413
1 KUBIK Jerzy 101
2 NIKIEL Dorota Beata 21
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 3
4 WÓJCIK Jacek Michał 3
5 NYCZ Renata Katarzyna 266
6 KAL Urszula Anna 8
7 PASIERBEK Marcin 11
Razem 413
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 38
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 10
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 18
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 5
4 OLEK Mirosław Antoni 3
5 DYRDA Elżbieta Barbara 0
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 1
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 1
Razem 38

 

Obwód nr 8 Zasole Bielańskie
     
     
Lista nr 2
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KOMITET WYBORCZY PSL 47
1 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 16
2 SADLOK Andrzej 13
3 PUZOŃ Cecylia Władysława 3
4 NORYMBERCZYK Krystyna Zofia 3
5 MYNARSKA Anna 5
6 SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz 4
7 PĘKALA Marek Józef 3
Razem 47
Lista nr 10
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 86
1 STANCLIK Jan 36
2 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 7
3 WRÓBEL Jerzy 13
4 JURCZYK Małgorzata Maria 8
5 KOZIEŁ Tadeusz 8
6 OCHMAN-SZELIGA Wiesława Maria 2
7 FARUGA Grażyna Irena 12
Razem 86
Lista nr 18
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KWW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA 172
1 KUBIK Jerzy 138
2 NIKIEL Dorota Beata 11
3 KÓSKA-BENIOWSKA Dorota Agnieszka 6
4 WÓJCIK Jacek Michał 4
5 NYCZ Renata Katarzyna 6
6 KAL Urszula Anna 2
7 PASIERBEK Marcin 5
Razem 172
Lista nr 19
Liczba głosów ważnych oddanych na listę KW NOWA INICJATYWA 20
1 STOLARCZYK Bogusław Kazimierz 5
2 MANDLA Klaudia Agnieszka 2
3 ZUŻAŁEK Jerzy Andrzej 8
4 OLEK Mirosław Antoni 0
5 DYRDA Elżbieta Barbara 5
6 SŁOWIŃSKA Joanna Kinga 0
7 WRÓBEL Tadeusz Kazimierz 0
Razem 20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pliki: 
Powiat.pdf445.14KB