23.08.2019
Imieniny: Apolinarego, Miły i Róży

I Bal Obywatelski Gminy Wilamowice za nami

W sobotę 26 stycznia w pięknych salach Dworku Jedlina odbył się I Bal Obywatelski Gminy Wilamowice.

Celem balu była integracja organizacji społecznych, stowarzyszeń kulturalnych, sportowych i samorządowych działających na terenie Gminy oraz docenienie pracy społecznej mieszkańców.

Bal uświetnili swoją obecnością włodarze naszej Gminy. Bogaty program artystyczny wydarzenia oraz jego organizacja zrealizowane zostały przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach przy pomocy finansowej sponsorów - Firmy FOX Fittings, Banku Spółdzielczego w Wilamowicach oraz Firmy Kupiec GE-ES Wilamowice.
Podczas Balu wystąpili: gość z Filipin Alexander Martinez, Mażoretki Gracja i Nemezis, Mistrz Akordeonu Janusz Korczyk, Duet Fortepianowo-Skrzypcowy Gabriela Ryszka i Barbara Kozak-Wójcik oraz Iluzjonista Adrian Mitoraj, a do tańca przygrywał Zespół Endlers.

A oto kilka zdjęć z Balu:

Warto nadmienić, że pomimo prestiżowego charakteru uroczystości, wszyscy bez wyjątku uczestnicy opłacili część gastronomiczną balu.

Aleksander Nowak

Zdj. Bożena Sobocińska, Teresa Nycz, Adrian Mitoraj, Kinga Biba, G.R., A.K.