12.07.2020
Imieniny: Brunona, Jana i Wery
...

Jesteś tutaj

INAUGURACJA ROKU SPORTOWEGO 2019/2020

Wersja do wydruku

28 października 2019 roku w Buczkowicach, w nowej hali sportowej SMS Szczyrk, odbyła się Powiatowa Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2019/2020 w powiecie bielskim.

W rywalizacji Szkół Podstawowych, puchar z rąk starosty bielskiego, za zajęcie 3 miejsca w roku szkolnym 2018/2019, wśród 47 klasyfikowanych szkół powiatu bielskiego, otrzymali przedstawiciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pisarzowicach -  Pani dyrektor Lidia Dziubek oraz nauczyciele wychowania fizycznego Krzysztof Łoboz i Gabriel Kinio.

Dzięki osiągniętym przez naszych uczniów wynikom sportowym, kolejny rok z rzędu, znaleźliśmy się w czołówce klasyfikacji powiatowej. Po piątym i dwukrotnie czwartym miejscu, udało się  w końcu wspiąć na najniższy stopień podium. Na sukces ten złożyło się min. zdobycie aż 5 medali na szczeblu finałów powiatowych: w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt (2 miejsce w zawodach rejonowych), w mini koszykówce dziewcząt i chłopców, piłce ręcznej dziewcząt oraz czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt (4 miejsce w zawodach rejonowych).

Ten wielki sukces potwierdza, że w Pisarzowicach mamy wielu utalentowanych, chętnych do pracy uczniów, którzy we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego (Konior Joanna, Paulina Michalak, Krzysztof Łoboz, Kinio Gabriel) są w stanie skutecznie i godnie reprezentować swoją miejscowość w rozgrywkach szkolnych na różnych jej etapach. Dziękujemy młodym sportowcom za wytrwałość, zaangażowanie i pracę, którą wykonaliście w poprzednim roku szkolnym. Życzymy również dalszych sukcesów sportowych w obecnie trwającym roku szkolnym 2019/2020!   

G.Kinio

 

 

 

 

 

 

 

Projekty unijne

Projekty MKiDzN