05.06.2020
Imieniny: Bonifacego, Kiry i Waltera

Informacja dotycząca pomocy dla producentów rolnych, którzy ponieśli szkody w gospodarstwach rolnych

W związku z ukazaniem się rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 sierpnia 2013 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie realizacji niektórych zadań Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (rozporządzenie Dz. U. z dnia 30.08.2013 r. poz. 998 wchodzi w życie z dniem 30.09.2013 r.) informujemy, że:

Powyższe rozporządzenie umożliwia poszkodowanym rolnikom składanie wniosków do Powiatowych Biur ARiMR w sprawie ww. pomocy w terminie od 2 do 30 września 2013 r.

Jednocześnie informuje się, że zasady udzielania ww. pomocy zostały uregulowane w przedmiotowym rozporządzeniu oraz przedstawione na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w zakładce:

Pomoc krajowa/Pomoc z budżetu krajowego dla rolników poszkodowanych w 2013 r. przez klęski żywiołowe: powódź, huragan, grad lub deszcz nawalny.