11.07.2020
Imieniny: Benedykta, Kariny i Olgi
...

Jesteś tutaj

Informacja - szkolenie, zezwolenia alkoholowe

Wersja do wydruku

 

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

DLA WŁAŚCICIELI ORAZ PERSONELU PUNKTÓW SPRZEDAŻY ALKOHOLU

 

 

Szanowni Państwo,

 

          Urząd Gminy w Wilamowicach uprzejmie zawiadamia o nieodpłatnym szkoleniu  dla Przedsiębiorców oraz ich pracowników sprzedających alkohol na terenie naszej Gminy pn. Warunki korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

          Szkolenie odbędzie się w dniu 12 listopada 2019 roku w Gminnym Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach przy ul. Paderewskiego 3

i będzie obejmowało dwie tury o tej samej tematyce:

I tura w godz.  11:00 -12:30    

II tura w godz. 14:40 –16:00

          Prosimy o wybranie dogodnej dla Państwa pory na udział w szkoleniu w pierwszej lub drugiej turze. Szkolenie zostanie przeprowadzone przez trenera z Progres – Instytut Rozwoju i Edukacji i obejmować będzie m.in.  interpretacje oraz omówienie  obowiązujących aktów prawnych dotyczących sprzedaży alkoholu oraz wyrobów tytoniowych, porady dla sprzedawców z zakresu  zasad odpowiedzialnej sprzedaży alkoholu,  omówienie konsekwencji wynikających ze sprzedaży alkoholu  nieletnim, naukę asertywnej odmowy oraz procedurę postępowania w sytuacjach nietypowych.

          Dla każdego uczestnika przewidziane są imienne zaświadczenia o ukończeniu szkolenia. Informacje związane z udziałem w szkoleniu można uzyskać pod numerem tel. 338129479.