27.05.2018
Imieniny: Amandy, Jana i Juliana
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

„Jak dobrze móc pomagać” - Przedszkole w Wilamowicach

Wersja do wydruku

Zbliża się okres mikołajkowy, w którym częściej niż zwykle obdarowujemy innych prezentami. Pamiętając, że dobre słowa i czyny zawsze do nas wracają, tak jak w ubiegłym roku Przedszkole w Wilamowicach podjęło współpracę z Fundacją  Doctora Clowna. Polega ona na zbiórce w naszej placówce: zabawek, przyborów szkolnych, materiałów papierniczych i słodyczy. Następnie prezenty są przekazane przez wolontariuszy chorym pacjentom aktualnie przebywającym na oddziałach pediatrycznych w  Szpitalu Dziecięcym w Bielsku-Białej i Żywcu w formie podarunków od  świętego Mikołaja 6 grudnia.
Dzięki  hojności  rodziców dzieci przedszkolnych udało się zebrać mnóstwo atrakcyjnych i pięknych niespodzianek. W zamian za okazane serce przedstawiciele fundacji włączą się w organizację Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się 9 czerwca 2018 roku.

W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania pani wicedyrektor  Elżbiecie Maciejczyk za zorganizowanie współpracy z  Fundacją Doctor Clown oraz rodzicom dzieci przedszkolnych za wielki i szlachetny gest pomocy chorym dzieciom.

Nauczyciele Przedszkola

Projekty unijne

Projekty MKiDzN