22.02.2019
Imieniny: Małgorzaty, Marty i Nikifora

JUBILEUSZE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W GMINIE WILAMOWICE

W sobotę 26 stycznia w Wilamowicach odbyły się Jubileusze 50, 60 i 70-lecia pożycia małżeńskiego.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą koncelebrowaną przez księży z parafii Gminy Wilamowice pod przewodnictwem księdza prałata Stanisława Morawy.

Po mszy uczestnicy udali się do sali bankietowej restauracji "Rogowa", gdzie miało miejsce wręczenia medali i dyplomów. Spotkanie poprowadził zastępca burmistrza Wilamowic Stanisław Gawlik. Wraz z nim kwiaty, dyplomy i upominki Jubilatom wręczali przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Kudłacik oraz sołtysi z poszczególnych miejscowości. W uroczystości wzięli udział także księża proboszczowie. Odznaczonych za jubileusz 50-lecia zostało 26 par, za jubileusz 60-lecia 21 par, a za zaszczytny jubileusz 70-lecia medale otrzymali państwo Anna i Stanisław Foksowie.

Podczas spotkania z programem świąteczno-kolędowym wystąpił Zespół Regionalny „Zasolanie” pod kierownictwem Lidii Dziubek.
W imieniu Jubilatów podziękował pan Wiesław Stawowczyk - wieloletni działacz społeczny.

AK

JUBILEUSZE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO W GMINIE WILAMOWICE - fot. Grzegorz Ławeczka