15.06.2019
Imieniny: Jolanty, Lotara i Wita

Konkurs fotograficzny pt. „Wieś województwa śląskiego okiem obiektywu”

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich OGŁASZA Konkurs fotograficzny pt. „Wieś województwa śląskiego okiem obiektywu” Celem konkursu jest promowanie walorów kulturowych i przyrodniczych śląskiej wsi oraz „dobrych praktyk” służących zrównoważonemu rozwojowi obszarów wiejskich.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby, które amatorsko lub profesjonalnie zajmują się fotografią i są zameldowane na terenie województwa śląskiego. Zdjęcia nadesłane do konkursu będą oceniane w trzech kategoriach:

a) I kategoria – Tradycja.

b) II kategoria – Krajobraz.

c) III kategoria – „Dobre praktyki” w zakresie rozwoju śląskiej wsi

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy przesłać na  adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego,

ul. Ligonia 46, 40 – 037 Katowice,

Wydział Terenów Wiejskich - Sekretariat Regionalny KSOW

z dopiskiem „Konkurs fotograficzny - Wieś Województwa Śląskiego okiem obiektywu”.

Zgłoszenia należy składać do dnia 20 września 2013 roku. Zdjęcia nadesłane po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty do dnia 31 października 2013 r.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem http://slaskie.ksow.pl/news/entry/4414-konkurs-fotograficzny-pt-wies-wojewodztwa.html. Do regulaminu dołączony jest również formularz zgłoszeniowy.