22.07.2018
Imieniny: Magdaleny, Mileny i Wawrzyńca

Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska zaprasza na bezpłatne szkolenia przed naborami wniosków

Mieszkasz lub prowadzisz działalność na obszarze gmin Ziemi Bielskiej i chcesz skorzystać z dotacji? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach i skorzystaj z naborów wniosków planowanych na luty 2018 r. Planowane nabory będą obejmować podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego, ochrony środowiska), wzmacnianie kapitału i zachowanie dziedzictwa.

Szkolenia, prowadzone przez p. Marzenę Cieślak, eksperta ds. wdrażania podejścia LEADER w ramach PROW 2014-2020, odbędą się w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Piastowska 40, Bielsko-Biała (sala 122).
Formularz zgłoszeniowy i program znajdują się na stronie www.ziemiabielska.pl
Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska pod nr telefonu: 33 813 69 64.