21.02.2020
Imieniny: Eleonory, Lenki i Kiejstuta
 

Jesteś tutaj

NEMEZIS NA WAKACYJNYCH WOJAŻACH

Wersja do wydruku

Wakacje to czas na odpoczynek, słoneczne przygody i nie tylko... A jak można je spędzić najlepiej? Oczywiście w gronie przyjaciół dzielących te same pasje i rozumiejących się bez użycia słów, niekiedy sam uśmiech zawiera ich setki.

Przykładem takiego grona jest zespół Mażoretek Nemezis, gdyż dziewczęta nawet w wakacje nie potrafią zrezygnować z treningów. A WAKACYJNE prezentacje dodatkowo mobilizują tancerki do „pracy” i do wakacyjnych spotkań. 
Przy okazji Mistrzostw Europy Mażoretek oprócz zwiedzania chorwackiej Crikvenicy wytańczyły na konkursie 3 miejsce - brązowy medal i tytuł II-vice Mistrza Europy.
Potem przyszedł czas aby wraz z Młodzieżową Orkiestrą Dęta Kozy zawędrować do niemieckiego Komptendorf, aby uczestniczyć w festiwalu. Po drodze nie mogło zabraknąć atrakcji którą było zwiedzanie wrocławskiego zoo, a w przerwach pomiędzy koncertami rejsu łódeczką W naszej gminie też można było podziwiać dziewczęta. Swoją obecnością i prezentacjami ubogaciły Piknik Rodzinny na Zasolu Bielańskim, 130-lecie OSP Hecznarowice oraz Tour de Pologne podczas przejazdu przez Wilamowice, a Bielsku Białej zagościły na Moto Show.
W najbliższym czasie szykuje się kolejna wakacyjna przygoda, a mianowicie Mistrzostwa Świata Mażoretek odbywające w czeskiej Pradze. Trzymajmy mocno kciuki. 

Jeżeli lubisz wakacyjne przygody i nie tylko, a treningi Ci nie straszne - zapraszamy na Nasze zajęcia. 
Więcej informacji u pani instruktor Kingi Biby: 
- tel. 606 884 762, 
- facebook Mażoretki Nemezis,
- instagram kingabiba.
Zapraszamy!
 

Projekty unijne

Projekty MKiDzN