03.10.2023
Imieniny: Bogumiła, Gerarda i Józefy
...

Jesteś tutaj

Obwiesczenia - Budowa Gazociągu DN500 w relacji SKO Etap III

Wersja do wydruku

Budowa Gazociągu DN500 w relacji SKO Etap III - dotyczy zezwolenia na wejście na teren nieruchomości w celu wykonania otworu geologiczno-inżynierskiego oraz poboru próbek - dz. nr 726 w Pisarzowicach.

Budowa Gazociągu DN500 w relacji SKO Etap III - dotyczy zezwolenia na wejście na teren nieruchomości w celu wykonania otworu geologiczno-inżynierskiego oraz poboru próbek - dz. nr 1281 w Pisarzowicach.

Budowa Gazociągu DN500 w relacji SKO Etap III - dotyczy zezwolenia na wejście na teren nieruchomości w celu wykonania otworu geologiczno-inżynierskiego oraz poboru próbek - dz. nr 820 w Pisarzowicach.

Budowa Gazociągu DN500 w relacji SKO Etap III - dotyczy zezwolenia na wejście na teren nieruchomości w celu wykonania otworu geologiczno-inżynierskiego oraz poboru próbek - dz. nr 879 w Pisarzowicach.

Budowa Gazociągu DN500 w relacji SKO Etap III - dotyczy zezwolenia na wejście na teren nieruchomości w celu wykonania otworu geologiczno-inżynierskiego oraz poboru próbek - dz. nr 872 w Pisarzowicach.