03.08.2021
Imieniny: Augustyna, Kamelii i Lidii
...

Jesteś tutaj

ODSZEDŁ WICESTAROSTA POWIATU BIELSKIEGO - GRZEGORZ SZETYŃSKI

Wersja do wydruku

Z wielkim smutkiem przekazujemy informację o śmierci

 

ś.p. Grzegorza Szetyńskiego – Wicestarosty Bielskiego, Radnego Powiatu Bielskiego.

 

Trudno wyrazić jak wielką stratę poniósł cały region Podbeskidzia, nie tylko Powiat Bielski, gdzie żył i działał na co dzień.

 

Wieloletnia praca na rzecz samorządu lokalnego na wielu różnych polach aktywności ś.p. Grzegorza zawsze cechowała się wielkim zaangażowaniem i szlachetnością. Potrafił nie tylko zauważyć i pochylić się nad ludzkimi problemami, ale i znaleźć konkretne rozwiązanie i pomoc. Wiele inicjatyw charytatywnych oraz społecznych było jego dziełem, o czym przez wrodzoną skromność rzadko mówił.

 

Był człowiekiem o wielkim, dobrym sercu, który miał czas i gotowość do pomocy dla innych. Odszedł człowiek wielkiej klasy, który emanował cierpliwością i spokojem. Potrafił wykonywać konkretną pracę – w sposób wyjątkowy łączył ludzi w twórczym kompromisie z myślą o dobru wspólnym.

 

Od lat współpracowaliśmy także dla dobra i rozwoju Gminy Wilamowice, co zaowocowało licznymi przedsięwzięciami i inwestycjami. Był naszym przyjacielem w najlepszym tego słowa znaczeniu i takim pozostanie w naszej pamięci.

 

Brakuje nam słów, żeby wyrazić nasz żal, bo takich ludzi nie sposób zastąpić…

 

 

 

Marian Trela – Burmistrz Wilamowic
Stanisław Gawlik – Zastępca Burmistrza Wilamowic
Stanisława Kudłacik – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Wilamowicach