Imieniny: Joanny, Zdenka i Zuzanny

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ

PŁATNOŚĆ KARTĄ PŁATNICZĄ W URZĘDZIE GMINY W WILAMOWICACH

W Urzędzie Gminy w Wilamowicach (kasa pok. nr 11) można dokonywać zapłaty kartą płatniczą:

• podatku,

• opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi,

• opłaty skarbowej,

• opłaty za wypisy i wyrysy z planu zagospodarowania przestrzennego,

• innych opłat stanowiących niepodatkowe należności budżetu Gminy Wilamowice.

Gmina Wilamowice uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej przy użyciu terminali płatniczych POS.

Program jest realizowany przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.

W ramach w/w programu dokonujący zapłaty kartą płatniczą oraz Gmina Wilamowice nie ponoszą żadnej opłaty z tego tytułu.

Dokonywanie płatności z wykorzystaniem karty płatniczej jest powszechnie stosowaną praktyką i wprowadzenie takiej możliwości zapłaty podatków i opłat w Gminie Wilamowice ułatwi wszystkim zainteresowanym tą forma zapłaty realizację zobowiązań wobec Gminy Wilamowice, zwiększy bezpieczeństwo transakcji i przyczyni się do usprawnienia pracy Urzędu Gminy w Wilamowicach.

BURMISTRZ
MARIAN TRELA