20.09.2019
Imieniny: Eustachego, Faustyny i Renaty

„Piknik Rodzinny” w DPS w Bielsku-Białej z udziałem Zespołu Regionalnego „Pisarzowianki”

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Przewlekle Chorych w Bielsku-Białej - dzielnicy Komorowice pani Agata Jakubiec, mieszkańcy i pracownicy zaprosili członków Zespołu Regionalnego „Pisarzowianki” na „Piknik Rodzinny” w ogrodach Domu Pomocy.

W sobotni, wakacyjny dzień 20 lipca, członkowie zespołu wraz z panią Dyrektor, pensjonariuszami, ich rodzinami oraz pracownikami DSP spędzili bardzo miło czas na śpiewie, tańcu w rytm utworów DJ jak i pysznym posiłku. Występ zespołu bardzo się podobał tak więc członkowie zespołu otrzymali zaproszenie na kolejne pikniki w ogrodach DPS wraz z serdecznym podziękowaniem za zapewnienie oprawy muzyczno-tanecznej tegorocznej imprezy. Biesiada prowadzona przez akompaniatora zespołu pana Stanisława ze znanymi dla wszystkich piosenkami, echem rozbrzmiewała po Placu Józefa Niemczyka i co niektórzy przechodnie dyskretnie zaglądali przez żywopłot do ogrodu.
Serdeczne podziękowanie członkowie zespołu kierują na ręce pani Dyrektor Agaty Jakubiec za zaproszenie na tak wspaniałą imprezę.

Relacja - Kierownik Zespołu C. Puzoń

Zdjęcia w galerii M-GOK