24.06.2018
Imieniny: Danuty, Jana i Janiny
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

Piknik Rodzinny w Wilamowicach

Wersja do wydruku

27 sierpnia na terenie LKS „Wilamowiczanka” odbył się Piknik Rodzinny pod patronatem Burmistrza Wilamowic zorganizowany przez M-GOK Wilamowice i TKKF „Żywioł” Wilamowice.

W programie imprezy znalazły się turniej piłki nożnej, gry i zabawy dla całych rodzin przeprowadzane  przez członków TKKF „Żywioł”. Dzieci z pewnością nie mogły narzekać na nudę. Od początku o ich dobrą zabawę dbali również animatorzy z Fabryki Radości zapewniając świetne atrakcje, a przede wszystkim uśmiech na twarzy najmłodszych. Na scenie z pokazem tanecznym zaprezentowali się najmniejsi, a zarazem „najodważniejsi”. Nie zabrakło przeróżnych konkursów, dmuchańców, stoisk ze słodkościami i kolorowymi balonami. Niekończąca się kolejka do kącika w którym malowano twarze, zabawy z chustą animacyjną czy puszczanie baniek mydlanych to tylko niektóre z licznych atrakcji jakie przygotowali organizatorzy. Wieczorem na scenie wystąpił Zespół Regionalny „Tradycja” ze Starej Wsi, a na zakończenie bawiono się przy muzyce disco polo.

Dziękujemy Samorządowi Mieszkańców Wilamowice, LKS „Wilamowiczanka”, OSP Wilamowice, Parafialnemu Klubowi Sportowemu „Arka” Wilamowice oraz GSP „Samopomoc Chłopska” Wilamowice za zaangażowanie i wsparcie Pikniku Rodzinnego.

MJ

Projekty unijne

Projekty MKiDzN