Zakładki podstawowe

Podsumowanie działalności Mażoretek Nemezis w roku 2018

Wersja do wydruku

Miniony 2018 r. był bardzo pracowity dla Zespołu Nemezis. Zaowocował on ponad dwudziestoma występami grupy w kraju i zagranicą.

Brałyśmy udział w kilku konkursach taneczno-mażoretkowych przywożąc z nich puchary i  medale:

• w Konkurs APLAUZ zajęłyśmy 2 miejsce w kategorii formacja,
  • w konkursie PARADA zajęłyśmy 3 miejsce w miniformacjach senior 2x baton,
  • w konkursie SAGA otrzymałyśmy wyróżnienie, a młodsza grupa kadetek zajęła 3 miejsce,
  • na Mezinarodni Soutez Mazoretek zajęłyśmy 1 miejsce w kategorii formacja plus 2 miejsce w kategorii formacja mix kadetki, oraz w miniformacyjnych prezentacjach otrzymałyśmy: 1x srebrny medal, 1x brązowy medal... i tytuł MISS Mażoretek,
  • na Ogólnopolskim Konkursie Mażoretek uzyskałyśmy 1 miejsce w formacji oraz w miniformacjach zdobyłyśmy 3x złote medale, 1x srebrny oraz 2x brązowe,
  • na Mistrzostwach Polski Mażoretek zajęłyśmy wyjątkowe dla nas 6 miejsce w formacji junior, a w prezentacjach małych form 3x srebrny medal i 1x brązowy medal. Z roku na rok zyskujemy coraz lepsze wyniki, które są owocem ciężkiej pracy każdej z nas.

W tym roku również każda z nemezisowych tancerek z wielkim zaangażowaniem ćwiczy na treningach oraz na warsztatach i szkoleniach mażoretkowych doskonalące swe umiejętności.

Dziękujemy z całego serca naszej pani Trener Kindze Bibie za poświęcony czas na przygotowanie zespołu do zbliżającego się sezonu mażoretkowych.