17.07.2018
Imieniny: Aleksego, Bogdana i Martyny
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

Sadi Soccer School Sezon w pełni

Wersja do wydruku

Sezon w pełni, w końcu czas sprzyja aktywności fizycznej, gdzie leje się pot z czoła, zamiast deszczu z nieba. Nasi dzielni piłkarze po 4 aktywnych miesiącach treningowych, zmagania się z własnymi słabościami, z chceniem i niechceniem, świetnie radzą sobie na treningach młodziutkiej szkółki piłkarskiej. Zajęcia pełne pasji, profesjonalizmu, ale także dyscypliny i dużych nadziei są chlubą i dumą Dankowic.

Tu nie ma przelewek, ćwiczenia-interesujące, intrygujące, dopasowane do potrzeb wieku, uczą młodych ludzi nie tylko wytrwałości, ale pokazują także, jak wiele można osiągnąć, jeśli ma się odpowiednią motywację i jeżeli wkłada się w to serce. Wydobywają z nich także mnóstwo pozytywnych cech i ugruntowują pasję do sportu. Pot się leje, ale z Dzieciaków tryska radość. Robią to, co lubią i idzie im to naprawdę świetnie.
Mam przyjemność uczestniczyć w treningach, które nieprzerwanie trwają i ku mojej uciesze widzę postępy młodych piłkarzy i wspaniałą atmosferę, jaka istnieje w tym trudzie, pocie, kurzu, promieniach gorącego słońca. Dzieciaki przy fantastycznej zabawie i pod równoczesnym trenerskim okiem świetnie się bawią i uczą. Na ich etapie rozwojowym nauka poprzez formy zabawowe ma niesamowite znaczenie i wykorzystują to trenerzy podczas tworzenia indywidualnych planów szkolenia. Jest zabawa, ale jest także dyscyplina.
Gratulacje dla naszych wytrwałych piłkarzy i kadry trenerskiej.
Ponadto widać już efekty tej wspaniałej pracy w trwających turniejach U-9. "U-9 czyli chłopcy i dziewczynki urodzeni w 2008 roku, to kategoria wiekowa, która rozgrywa swoje mecze w kwalifikowanych rozgrywkach PZPN. Oczywiście na tym etapie rozwoju młodych piłkarzy wynik schodzi na dalszy plan. Najważniejsza jest dobra zabawa i chęć do pracy nad poszczególnymi aspektami piłkarskimi. Warto dodać również, że w Sadi Soccer School jest kilku naprawdę zdolnych chłopaków, ale i dziewczynki nie odbiegają chęciami, aby im dorównać! Dla nas liczy się szczęście na twarzy każdego dziecka, które z entuzjazmem przychodzi na nasze zajęcia, aby uczyć się piłki nożnej, a przy tym dobrze się bawić"
(trener Wojciech Sadlok)                                                                             
"SADI SOCCER SCHOOL to szkółka, który rozpala pasję i piłkarskie marzenia. Pracujemy nad rozwojem sportowym dzieci już od 4 roku życia. Bazujemy na autorskim programie, szczegółowo dopasowanym do wieku naszych podopiecznych. Wyróżniamy się brakiem selekcji do naszych grup przez co nie zamykamy naszych zajęć dla szerokiej grupy dzieci i młodzieży, która chce uprawiać piłkę nożną na poziomie pasji i zabawy. Oferujemy im dostęp do treningów odbywających się na obiektach w pobliżu szkół i przedszkoli, do których uczęszczają" [http://www.sadisoccer.pl/].
Cały rok trwają zapisy, zachęcamy zatem do zapoznania się z Naszą szkółką na stronie www.sadisoccer.pl. Zgłoszenia i informacje udzielane są także telefonicznie lub mailowo: info@sadisoccer.pl, tel. 502 376 578.

Kamila Borys
 

 

 

 

 

 

 

Projekty unijne

Projekty MKiDzN