22.04.2021
Imieniny: Łukasza, Kai i Nastazji
...

Jesteś tutaj

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wilamowice

Wersja do wydruku

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wilamowice

 

     W związku ze zwiększającą się w Naszej Gminie ilością zakażeń wirusem Covid-19 oraz związaną z tym liczbą osób poddawanych kwarantannie domowej zwracam się do Państwa z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności, nie tylko w miejscach publicznych ale również podczas imprez rodzinnych i w kontaktach codziennych.

     Dynamiczny wzrost zakażeń w Gminie Wilamowice pochodzi z wielu źródeł i kontaktów międzyludzkich. Wymusza to na nas wszystkich potrzebę wielkiej odpowiedzialności za siebie ale i naszych współmieszkańców.

     Prosimy o przestrzeganie rygorystycznie wszystkich zasad, ograniczeń, obostrzeń i zaleceń SANEPIDU regulujących zachowania i postawy. Zalecamy większą ostrożność w zakresie noszenia maseczek i ograniczenia bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi. Wróćmy do wspaniałej Państwa postawy i zachowania z pierwszych miesięcy pandemii, kiedy to Gmina Wilamowice miała najmniej zakażeń w powiecie bielskim. Jednocześnie informujemy, że wszelkie informacje dotyczące osób zakażonych i objętych kwarantanną są dostępne na codziennie aktualizowanej stronie SANEPIDU.

 

Marian Trela

Burmistrz Wilamowic

Pliki: