01.03.2021
Imieniny: Albina, Antoniny i Radosławy
...

Jesteś tutaj

TANECZNE GWIAZDECZKI

Wersja do wydruku

ZESPOŁY TANECZNE - prowadząca: Sara Haniszewska

Wszystkie grupy taneczne podczas swoich występów prezentują oryginalne aranżacje klasycznych tańców towarzyskich, układy tańca synchronicznego oraz autorskich układów hip-hopowych. Przedstawiamy także tańce z różnych kręgów kulturowych, takich jak: Izrael, Belgia, Rosja itp. Prowadząca zespół mgr Sara Haniszewska tworzy własne układy i autorskie aranżacje wybranych tańców, które grupy prezentują podczas występów. Ciekawa forma zajęć przyciąga i skupia uwagę dzieci, które rozwijają swoją koordynację ruchową. Efekty pracy są widoczne szczególnie podczas występów. Podczas zajęć dzieci uczą się tańca oraz uczestniczą w zabawach taneczno-ruchowych. Integracja grupy odbywa się także podczas organizowanych dyskotek.

Zespół „Taneczne Gwiazdeczki” powstał w styczniu 2013 roku. Od tamtej pory rozwinął się i obecnie istnieje kilka grup tanecznych pod różnymi nazwami według podziału wiekowego uczestników. Zespoły tworzone są podczas przyjęcia nowych osób, najczęściej na początku roku szkolnego. Obecnie istnieją trzy zespoły: „Taneczne Gwiazdeczki”, „Gwiazdy Rocka” oraz „Dance Stars”, każda grupa posiada inny przedział wiekowy.

  1. Zespół „Taneczne Gwiazdeczki” (piątki 15:00-16:00)

W skład najmłodszej grupy wchodzą dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej. „Taneczne Gwiazdeczki” tworzy 11 osób, które pochodzą z Wilamowic i okolicznych miejscowości. Najmłodszy zespół szczególnie dobrze radzi sobie z tańcem synchronicznym.

  1. Zespół „Gwiazdy Rocka” (piątki 16:00-17:00)

Grupa do której należą dzieci z klas 4-5 szkoły podstawowej z Wilamowic i okolicznych miejscowości w tym Hecznarowic. „Gwiazdy Rocka” zyskały nową nazwę i oczekują na nowe stroje. Grupa liczy obecnie 9 osób i upodobała sobie układy hip-hopowe.

  1. Zespół „Dance Stars” (piątki 17:00-18:00)

Grupa składa się z osób uczęszczających do końcowych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Grupa licząca 8 tancerzy jest bardzo zgrana i ambitna. Młodzież często udziela się w trakcie wymyślania układu do nowej piosenki wymyślając własne ruchy.

ZAPRASZAMY – dołącz co nas!
Każdy piątek godz. 15:00 – 16:00 w M-GOK Wilamowice.
Koszt: 20zł miesięcznie od osoby.
W razie pytań prosimy o kontakt z prowadzącą zajęcia.

Instruktor: Sara Haniszewska, tel. 888 691 653

Bieżące informacje o naszych grupach śledź na: https://www.facebook.com/taneczne.gwiazdeczki.wilamowice

 

Nasz dorobek artystyczny:

Rok 2013:

- Wilamowskie Śmiergusty

- Powitanie Lata

- 50-lecie KGW Wilamowice

Rok 2014:

- Dzień Babci i Dziadka

- Konkurs SAGA 2014

-Wilamowskie Śmiergusty

- Festyn rodzinny w Hałcnowie

- Rajd Rowerowy Gminy Wilamowice

 

  

  

  

  

  
 

Pliki: