16.01.2019
Imieniny: Mascelego, Walerii i Włodzimierza

Udekorujmy Wilamowice! Konkurs na „NAJPIĘKNIEJSZE MIASTO 75. TOUR DE POLOGNE” w kategorii MIASTO PREMII

7 SIERPNIA (wtorek) odbędzie się 4 etap wyścigu Tour de Pologne. Kolarze przejeżdżający przez Rynek w Wilamowicach będą walczyć o dodatkowe punkty podczas LOTNEJ PREMII.

Będzie to doskonała okazja do zaprezentowania Wilamowic w kraju, a także na arenie międzynarodowej.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Mieszkańców o wykonanie dekoracji na trasie 75. Tour de Pologne, a także do właścicieli sklepów o udekorowanie witryn sklepowych. Mile widziane będą także przebrania kibiców, których zapraszamy serdecznie do STREFY KIBICA w miejscu LOTNEJ PREMII, tj. Rynek w Wilamowicach.

Dekoracje i przebrania powinny zawierać elementy narodowe (na przykład godło, flaga – także w formie nawiązania) oraz elementy rowerowe.

Zachęcamy do wspólnego kibicowania i czynnego włączenia się w uświetnienie imprezy.

Zastępca Burmistrza Wilamowic
mgr inż. Stanisław Gawlik