03.06.2020
Imieniny: Anatola, Leszka i Tamary

VI ZAWODY NARCIARSKIE O PUCHAR BURMISTRZA WILAMOWIC

W dniu 25 lutego 2020r. na stoku SIGLANY w Wiśle odbyły się po raz VI zawody narciarskie o Puchar Burmistrza Wilamowic dla uczniów szkół podstawowych. Zawody znakomicie zorganizował i przeprowadził Pan Szymon Szymański – koordynator sportu szkolnego z aktywną pomocą nauczycieli wychowania fizycznego i pracowników ZOSIP.

W zawodach wzięło udział blisko 80 zawodników i zawodniczek z naszych 5 szkół podstawowych. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za uczestnictwo, a zdobywcy miejsc na podium otrzymali także medale.

Mistrzowie w każdej kategorii zdobyli Puchar Burmistrza Wilamowic.
Puchar Burmistrza w kategorii dziewcząt i chłopców klas I-III zdobył Jakub Tatoń z SP Hecznarowice.
Puchar Burmistrza w kategorii dziewcząt klas IV-VI zdobyła Klaudia Olearczyk z SP Pisarzowice.

Puchar Burmistrza w kategorii chłopców klas IV-VI zdobył Jan Luber z SP Pisarzowice.
Puchar Burmistrza w kategorii dziewcząt klas VII-VIII zdobyła Zuzanna Piłot z SP Pisarzowice.
Puchar Burmistrza w kategorii chłopców klas VII-VIII zdobył Filip Szymański z SP Wilamowice.
Szczegółowe wyniki i zdjęcia przedstawiamy w załączeniu.

Zawody przebiegły w znakomitej, sportowej zgodnej z zasadami fair play atmosferze, z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa. Bardzo dziękujemy Panu Marianowi Treli za objęcie patronatem zawodów oraz ufundowanie pucharów, medali i dyplomów. Podziękowania kierujemy także do wszystkich uczestników slalomu giganta i ich rodziców oraz gratulujemy wspaniałych umiejętności narciarskich i znakomitych wyników. Dziękujemy organizatorowi i współorganizatorom VI Pucharu Burmistrza i wierzymy, że za rok znowu spotkamy się na stoku.

Kierownik ZOSIP - Bożena Sobocińska