18.11.2019
Imieniny: Klaudyny, Romana i Tomasza
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

Wyniki wyborów do Sejmu i Senatu RP w gminie Wilamowice w dniu 13 października 2019r.

Wersja do wydruku

Wyniki szczegółowe w gminie Wilamowice do Sejmu RP

Wyniki głosowania na poszczególne listy do Sejmu w Gminie Wilamowice 13 października 2019 roku
                       
Nr. Nazwa partii / komitetu wyborczego 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem Gmina: %
1 Lista nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 100 179 116 111 92 42 116 55 811 9,09%
2 Lista nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1008 647 787 607 539 333 683 232 4836 54,22%
3 Lista nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 131 133 79 146 94 40 94 58 775 8,69%
4 Lista nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 96 108 82 122 97 33 91 27 656 7,35%
5 Lista nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 280 298 233 363 304 104 144 116 1842 20,65%
Ogółem oddano głosów ważnych: 1615 1365 1297 1349 1126 552 1128 488 8920 100,00%
                  % liczony z liczby głosów ważnych

 

Wyniki szczegółowe w gminie Wilamowice do Senatu RP

Wyniki głosowania na kandydatów na senatorów RP w Gminie Wilamowice 13 października 2019 roku
                       
Nr Nazwisko i imię kandydata 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem: %
1 GORGOŃ-KOMOR Agnieszka Aleksandra 530 548 458 674 519 199 343 232 3503 39,93%
2 Andrzej KAMIŃSKI 1052 809 827 640 586 347 766 242 5269 60,07%
Ogółem oddano głosów ważnych: 1582 1357 1285 1314 1105 546 1109 474 8772 100,00%
                  % liczony z liczby głosów ważnych

 

 

Frekwencja w poszczególnych obwodach

Nr obwodu Siedziba komisji obwodowej Liczba uprawnionych Liczba wydanych kart % (6:5)
1 Urząd Gminy w Wilamowicach, Rynek 1, 43-330 Wilamowice 2382 1636 68,68%
2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starej Wsi - budynek przedszkola w Dankowicach, ul. Św. Wojciecha 25, 43-331 Dankowice 2249 1381 61,41%
3 Zespół Szkolno - Przedszkolny Hecznarowice, ul. Krakowska 110, Hecznarowice, 43-330 Wilamowice 1943 1317 67,78%
4 Gimnazjum Pisarzowice, ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice 1907 1369 71,79%
5 Gimnazjum Pisarzowice, ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice 1752 1140 65,07%
6 Gimnazjum Pisarzowice, ul. Św. Floriana 28, 43-332 Pisarzowice 866 562 64,90%
7 Zespół Szkolno - Przedszkolny Stara Wieś, ul. Dolna 12, Stara Wieś,
43-330 Wilamowice
1645 1142 69,42%
8 Dom Ludowy w Zasolu Bielańskim, ul. Piękna 64, Zasole Bielańskie,
43-330 Wilamowice
735 496 67,48%
  Ogółem Gmina 13479 9043 67,09%

 

Głosy na poszczególne komitety w obwodach

Lista nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
                     
    Obwodowe Komisje Wyborcze  
Lp. Nazwisko i imię 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem:
1 SZEMLA Mirosław Stanisław 49 67 60 50 45 25 60 25 381
2 ORMANIEC Marian Albin 7 20 10 5 10 5 8 6 71
3 KIEREŚ Małgorzata 7 11 4 8 7 3 6 2 48
4 OGIEGŁO Alicja 7 8 5 9 7 0 8 4 48
5 MAJOR Przemysław 4 3 2 6 2 0 4 1 22
6 SZENDERA Waldemar Michał 1 2 2 1 0 0 2 0 8
7 JARCO Dawid Sylwester 1 1 3 2 0 1 1 4 13
8 WÓJCIK Ryszard Tadeusz 4 0 6 1 3 0 7 3 24
9 WENGLORZ Halina Stefania 1 1 1 2 0 0 1 0 6
10 ŻYŁA Tadeusz 2 4 5 2 3 1 1 0 18
11 KUĆKA Edward Stanisław 1 4 3 1 3 3 0 3 18
12 SZCZEPAŃCZYK-CHROBAK Magdalena Ewa 2 5 3 3 3 1 2 0 19
13 SOSNOWSKA Justyna Barbara 3 2 1 5 0 0 1 1 13
14 BRZOSKA-KRAWCZYK Brygida Urszula 0 0 0 0 1 0 0 0 1
15 GRZYB Andrzej Bernard 1 1 0 6 1 1 1 0 11
16 GAWĘDA Grzegorz Ryszard 5 44 4 2 4 1 4 3 67
17 BUTOR Lucyna 1 0 0 0 1 1 1 0 4
18 KOŻUSZNIK Danuta Maria 4 6 7 8 2 0 9 3 39
  Ogółem: 100 179 116 111 92 42 116 55 811

 

Lista nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
                     
    Obwodowe Komisje Wyborcze  
Lp. Nazwisko i imię 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem:
1 SZWED Stanisław 526 314 458 247 260 161 355 93 2414
2 PUDA Grzegorz Paweł 214 166 131 165 112 85 187 66 1126
3 MATUSZNY Kazimierz Władysław 16 4 10 5 6 2 7 2 52
4 DRABEK Przemysław Mieczysław 75 62 80 90 75 45 49 17 493
5 WÓJCIK Magdalena Ewa 33 20 40 23 27 7 23 14 187
6 GAŻA Grzegorz Krzysztof 8 17 3 1 3 2 6 5 45
7 MACURA Ryszard Arkadiusz 4 1 5 2 2 6 1 1 22
8 KANAFEK-LEWANDOWSKA Marcela Joanna 20 9 9 5 3 1 6 5 58
9 ADAMSKA Barbara Lucyna 15 9 12 8 5 1 5 3 58
10 ŁOŚ Konrad Tomasz 22 8 3 23 10 10 7 8 91
11 MIDOR Adrian Kamil 3 0 0 3 3 0 5 2 16
12 GOWIN Jarosław 7 9 6 9 5 4 3 5 48
13 DZIEDZIC Janusz Witold 4 5 6 5 3 3 1 0 27
14 BIEGUN Agnieszka Magdalena 10 3 8 2 6 0 3 1 33
15 WAWRZECZKO Magdalena Elżbieta 4 1 2 1 4 1 3 0 16
16 MICHNIK Renata Anna 4 2 3 1 1 0 1 2 14
17 PASIERBEK Łukasz Grzegorz 36 8 4 9 7 2 16 3 85
18 BIAŁOWĄS Beata Iwona 7 9 7 8 7 3 5 5 51
  Ogółem: 1008 647 787 607 539 333 683 232 4836

 

Lista nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
                     
    Obwodowe Komisje Wyborcze  
Lp. Nazwisko i imię 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem:
1 KOPERSKI Przemysław Adam 78 82 38 78 48 18 54 28 424
2 LAMEK-KOCHANOWSKA Agnieszka Zofia 14 15 6 16 6 5 8 3 73
3 CZYLOK Leszek Zbigniew 9 3 3 3 3 3 2 0 26
4 SATŁAWA Henryk 3 3 1 0 1 2 3 1 14
5 TYRNA Leszek 2 4 3 6 4 0 2 2 23
6 CZAICKA Anna Maria 2 0 7 17 14 2 4 6 52
7 MADZIA Magdalena 10 11 13 7 3 0 7 4 55
8 BANOT Aleksandra Ewa 2 1 0 1 1 1 2 2 10
9 SŁONKA-GIBAS Barbara Jolanta 1 1 1 4 5 1 1 1 15
10 PINDEL Władysław 2 2 0 3 1 2 2 2 14
11 GASPARSKA Katarzyna Olga 0 0 0 1 1 0 1 0 3
12 ZALEWSKA Alicja 1 5 0 0 1 1 2 3 13
13 HASIOR Aleksandra Maria 0 0 1 3 0 0 0 4 8
14 GRZYBEK Paulina Magdalena 5 3 2 3 3 3 2 0 21
15 BRUDNY Michał Jacek 0 0 0 2 1 1 2 2 8
16 MIECH Paweł Piotr 1 0 2 0 0 1 0 0 4
17 SIĄKAŁA Artur Jerzy 0 0 0 1 2 0 0 0 3
18 NOSKOWSKI Zbigniew Henryk 1 3 2 1 0 0 2 0 9
  Ogółem: 131 133 79 146 94 40 94 58 775

 

Lista nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
                     
    Obwodowe Komisje Wyborcze  
Lp. Nazwisko i imię 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem:
1 FOLTYN Bronisław Edward 55 47 43 63 54 20 51 14 347
2 GRAJNY Robert Łukasz 4 8 4 6 11 0 12 3 48
3 BIELEWICZ Wojciech Tomasz 4 7 2 8 6 0 3 2 32
4 STARZYŃSKA Maria 2 7 3 9 4 1 2 1 29
5 SKŁODOWSKI Artur 0 3 1 4 3 2 7 0 20
6 MILCZANOWSKA-SZWEDA Magdalena Barbara 2 2 1 0 1 0 0 1 7
7 MAŁYSZ Paweł Adam 11 14 20 13 11 6 7 4 86
8 WIEWIÓRA-BŁACHUT Marlena Maria 1 2 1 2 1 0 1 1 9
9 CZAPIGA Cezary Józef 1 1 2 0 0 0 2 0 6
10 KULA Patrycja Joanna 4 6 1 3 0 0 0 1 15
11 POLAŃSKI Andrzej Grzegorz 1 2 0 4 1 0 0 0 8
12 CIEŚLAR Jolanta Maria 2 1 1 3 0 0 1 0 8
13 MICHNIK Ronald Antoni 1 0 1 1 1 2 2 0 8
14 STRZAŁKOWSKA Grażyna Katarzyna 2 3 0 1 0 0 0 0 6
15 RUDNICKI Dawid Józef 2 1 0 2 1 0 1 0 7
16 ŚNIEŻEK Katarzyna Elżbieta 1 0 1 3 0 0 2 0 7
17 WALICZEK Paweł Teodor 3 4 1 0 3 2 0 0 13
  Ogółem: 96 108 82 122 97 33 91 27 656

 

Lista nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
                     
    Obwodowe Komisje Wyborcze  
Lp. Nazwisko i imię 1 W-ce 2 D-ce 3 H-ce 4 P-ce 5 P-ce 6 P-ce 7 St. Wieś 8 Zas. Biel. Razem:
1 NYKIEL Mirosława 176 198 151 238 200 69 91 77 1200
2 PĘPEK Małgorzata Anna 31 24 30 37 38 11 18 13 202
3 SUCHOŃ Mirosław Tadeusz 22 40 17 42 34 7 16 8 186
4 MOLIN Andrzej Jan 1 3 2 1 0 2 1 2 12
5 GŁOMBEK Edyta Teresa 5 7 1 5 1 3 2 1 25
6 LAZAREK Gabriela Maria 2 1 8 1 2 1 1 2 18
7 MICHASIÓW Dariusz Stanisław 7 3 7 12 8 1 7 3 48
8 RYPLEWICZ Rafał Paweł 5 2 0 5 5 2 1 2 22
9 GIERTLER Łukasz Antoni 5 0 1 1 1 1 0 0 9
10 ŚLĘK Marcin Rafał 2 1 1 0 1 0 0 0 5
11 KASZOK Ewa 5 4 5 2 5 1 2 2 26
12 PIJANOWSKI Jerzy Marcin 2 3 1 1 0 0 0 0 7
13 KRZYŻAK Karolina Józefa 5 0 1 5 2 1 0 0 14
14 ŁUKOWICZ Beata Anna 3 2 1 1 3 1 1 1 13
15 DESOŃ Bogdan Tomasz 0 1 0 1 1 1 0 1 5
16 JAFERNIK Bronisław 0 0 0 2 1 0 0 0 3
17 PIEGZIK-IZYDORCZYK Dorota Maria 2 4 3 1 0 1 0 2 13
18 TOMCZYKIEWICZ Maciej Tadeusz 7 5 4 8 2 2 4 2 34
  Ogółem: 280 298 233 363 304 104 144 116 1842

Podatki 2015

Podatki 2015

Gospodarka odpadami Konsultacje społeczne z organizacjami pozarządowymi Petycje i zapytania do urzędu Projekty unijne Galeria