Imieniny: Aureli, Kamila i Kleofasa
...

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021

Wszystkim Uczniom i Przedszkolakom z Gminy Wilamowice składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Pragniemy, aby nowy rok szkolny był bezpieczny, wolny od epidemiologicznych zagrożeń zdrowia i życia. Zdobywanie nowej wiedzy i kolejnych umiejętności niech niesie ze sobą radość i zadowolenie. Życzymy wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń.

Niech nauka będzie dla Was udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Kierownik ZOSIP Bożena Sobocińska                       Burmistrz Wilamowic Marian Trela

Życzenia od Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia
nowego roku szkolnego 2020/2021: