25.09.2020
Imieniny: Aureli, Kamila i Kleofasa
...

Jesteś tutaj

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2020/2021

Wersja do wydruku

Wszystkim Uczniom i Przedszkolakom z Gminy Wilamowice składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Pragniemy, aby nowy rok szkolny był bezpieczny, wolny od epidemiologicznych zagrożeń zdrowia i życia. Zdobywanie nowej wiedzy i kolejnych umiejętności niech niesie ze sobą radość i zadowolenie. Życzymy wielu sukcesów w nauce, realizacji zamierzeń i spełnienia marzeń.

Niech nauka będzie dla Was udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

 

Kierownik ZOSIP Bożena Sobocińska                       Burmistrz Wilamowic Marian Trela

 

 

 

Życzenia od Ministra Edukacji Narodowej z okazji rozpoczęcia
nowego roku szkolnego 2020/2021: 
https://www.gov.pl/web/edukacja/zyczenia-od-ministra-edukacji-narodowej-z-okazji-rozpoczecia-nowego-roku-szkolnego-20202021

Projekty unijne

Projekty MKiDzN