18.06.2018
Imieniny: Elżbiety, Marka i Pauli
 

Jesteś tutaj

Zakładki podstawowe

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Wersja do wydruku
Osoba odpowiedzialna: 

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2017 r.

 

DANKOWICE CAŁA MIEJSCOWOŚĆ
STARA WIEŚ ULICA: DO PANIENKI

 

 

HECZNAROWICE ULICE: AKACJOWA, CICHA, CMENTARNA, GÓRNICZA, HANDLOWA, JANA PAWŁA II, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA (nr 92 - 137), KRÓTKA, LEŚNA, ŁABĘDZIA, MALINOWA, MYŚLIWSKA, NAD MŁYNÓWKĄ, NADBRZEŻNA, NOWOWIEJSKA, ODSOLE, OGRODNICZA, OLCHOWA, ORZECHOWA, PAŃSKIE POLA, POD GÓRĄ, POD SKARPĄ, RAJSKA, RÓŻANA, RYTWINY, SPACEROWA, SPOKOJNA, STAWOWA, STRAŻACKA, SZKOLNA, ŚW. JANA, ŚW. URBANA, WILLOWA, WIŚNIOWA, WODNA, WRZOSOWA, ZACISZE
PISARZOWICE ULICA: ŁABĘDZIA

 

PISARZOWICE 1 ULICE: BAJKOWA, BIAŁA, BŁĘKITNA, DESZCZOWA, DO KAPLICZKI, GRZYBOWA, JUTRZENKI, KĘCKA, KĘCKI LAS, KRZEMIENIOWE POLA (od nr 10-54), KSIĘŻYCOWA, LANCKORONA, ŁĄKOWA, ŁUKOWA, MIŁA, MODRA, MOKRA, OGRODNICZA (nr 10), OSTRA, PIASKOWA, PIĘKNA, POLARNA, PRZECZNIA, SŁONECZNA, SPACEROWA, SPADZISTA , SUCHA, SZAFIROWA, SZCZĘŚLIWA, TARTACZNA, TĘCZOWA, WĄWÓZ, ZBOŻOWA (nr 33), ZIELONA, ŻNIWNA, ŻOŁNIERSKA (nr 28)
HECZNAROWICE ULICE: BRZOZOWA, CHUCHERA, DZIAŁKOWA, GRANICZNA, JASNA, KRAKOWSKA (nr 2-69), OGRODOWA, PIĘKNA, POLNA, RODZINNA, RZEMIEŚLNICZA, SŁONECZNA, SPORTOWA, ZIELONA

 

PISARZOWICE 2 ULICE: BARTNICZA, CIENISTA, CZERWONKA, DOLINOWA, GÓRNA, JAZOWA, KOLONIA, KRAKOWSKA, KRÓTKA, KRZEMIENIOWE POLA (od nr 1-7), MIODOWA, MŁYNÓWKA, NADBRZEŻNA, NEKTAROWA, OGRODNICZA (bez nr 10), OLSZYNA, PAGÓRKOWA, PASIEKI, PIWNA, POLNA, PROSTA, PSZCZELA, SŁODKA, SPADZIOWA, SPOKOJNA, SPORTOWA, SZKOLNA, ŚREDNIA, ZBOŻOWA (bez nr 33), ŻOŁNIERSKA (bez nr 28)

 

PISARZOWICE 3 ULICE: AGRESTOWA, ARONIOWA, BIELSKA, BOCIANIA, BRZOSKWINIOWA, CHMIELNA, CICHA, CZEREŚNIOWA, GŁOGOWA, GRANICZNA, JEŻYNOWA, KRAJOBRAZOWA, LIPOWA, MALINOWA, MŁYŃSKA, MORELOWA, NA SKOWRONEK, ORZECHOWA, OSIEDLOWA, OWOCOWA, PAŃSKA, PARKOWA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PRZYGRANICZNA, ROLNICZA, STAROWIEJSKA, ŚW. FLORIANA, ŚW. JANA KANTEGO, ŚW. MARCINA, TARNIOWA, TRUSKAWKOWA, WIDOKOWA, WIERZBOWA, WIŚNIOWA, WSPÓLNA, WYZWOLENIA, ZDROWA

 

PISARZOWICE 4 ULICE: AKACJOWA, BORUTKOWY LAS, BRZOZOWA, BUKOWA, CHABROWA, CZERNICHOWSKA, DO LASU, FIOŁKOWA, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, KASZTANOWA, KONWALIOWA, KSIĘŻY LAS, KWIATOWA, LEKACZ, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LILIOWA, LISIA, MODRZEWIOWA, OWCZA, RÓŻANA, RYBACKA, SARNIA, SKOTNICA, SOSNOWA, SOWIA, STAWOWA, TATERNICZA, WILCZA, WODNA, WRZOSOWA, ZAJĘCZA, ZDROJOWA, ŹRÓDLANA, ŻABIE MIASTO
STARA WIEŚ ULICA: GRANICZNA

 

WILAMOWICE ULICE: 1 MAJA, BŁ. ABP. JÓZEFA BILCZEWSKIEGO, BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, BOLESŁAWA PRUSA, CMENTARNA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FRYDERYKA CHOPINA, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, HENRYKA SIENKIEWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JADWIGI STANECKIEJ, JANA III SOBIESKIEGO, JANA PAWŁA II, JÓZEFA DUNATA, JÓZEFA LATOSIŃSKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAZIMIERZA DANKA, KOSMONAUTÓW, LEŚNA, LUDWIKA SOLSKIEGO, MARII KONOPNICKIEJ, RYNEK, SŁONECZNA, SPACEROWA, SPOKOJNA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, TOWAROWA, WIDOK, WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA, ZACISZNA, ŻWIRKI I WIGURY
PISARZOWICE ULICA: ZACISZNA

 

STARA WIEŚ CAŁA MIEJSCOWOŚĆ, bez ulicy DO PANIENKI i GRANICZNEJ
WILAMOWICE ULICA: STAROWIEJSKA

 

WILAMOWICE ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, ARMII KRAJOWEJ, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRANICZNA, HARCERSKA, JANA KOCHANOWSKIEGO, KRÓTKA, OGRODNICZA, OGRODOWA, OSIEDLOWA, PARTYZANTÓW, POLNA, STANISŁAWA STASZICA, STAWOWA, WIĘŹNIÓW OŚWIĘCIMIA, WOJSKA POLSKIEGO, ZIELONA
ZASOLE BIELAŃSKIE CAŁA MIEJSCOWOŚĆ