16.10.2021
Imieniny: Ambrożego, Florentyny i Gawła
...

Jesteś tutaj

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2021 r.

Wersja do wydruku

DANKOWICE ULICE: AL. MŁYŃSKA, BRZOZOWA, DĘBOWA, GRANICZNA, JAGIELLOŃSKA, J. SŁOWACKIEGO, KAMIENIARSKA, KANIOWSKA, KOLEJOWA, KRESOWA, KRĘTA, ŁAGODNA,  M. KOLBEGO, NAD ŁĘKAWKĄ, NAD MŁYNÓWKĄ PIASTOWSKA, POLNA, RÓŻANA, SŁOWIAŃSKA, SPOKOJNA, STAWOWA, WIŚLANA, Z. KRASIŃSKIEGO, ZAOLZIAŃSKA

 

 

DANKOWICE ULICE: A. MICKIEWICZA, AL. LIPOWA, BIELSKA, BROWARNIK,  BRZEZINA, DO LIPEK, DZIAŁKOWA, GÓRA, JANA PAWŁA II, JEDLINA, KOŚCIELNA, KS. J. POPIEŁUSZKI, KS. STOJAŁOWSKIEGO, LEŚNA, MYŚLIWSKA, OŚWIĘCIMSKA, PODLESIE, RYNKOWA, SOSNOWA, SZEJWY, SZOLNA, ŚW. WOJCIECHA, WIELA, W. WITOSA, ZAGRODY

STARA WIEŚ ULICA: DO PANIENKI

 

 

HECZNAROWICE ULICE: AKACJOWA, CICHA, CMENTARNA, GÓRNICZA, HANDLOWA (BEZ NR 1 - 5), JANA PAWŁA II, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA (nr 92 - 137), KRÓTKA, LEŚNA, ŁABĘDZIA, MALINOWA, MYŚLIWSKA, NAD MŁYNÓWKĄ, NADBRZEŻNA, NOWOWIEJSKA, ODSOLE, OGRODNICZA, OLCHOWA, ORZECHOWA, PAŃSKIE POLA, POD GÓRĄ, POD SKARPĄ, RAJSKA, RÓŻANA, RYTWINY, SPACEROWA, SPOKOJNA, STAWOWA, STRAŻACKA, SZKOLNA, ŚW. JANA, ŚW. URBANA, WILLOWA, WIŚNIOWA, WODNA, WRZOSOWA, ZACISZE

PISARZOWICE ULICA: ŁABĘDZIA

 

 

 

PISARZOWICE 1 ULICE: BAJKOWA, BIAŁA, BŁĘKITNA, DESZCZOWA, DO KAPLICZKI, GRZYBOWA, JUTRZENKI, KĘCKA, KĘCKI LAS, KRZEMIENIOWE POLA (od nr 12 -54), KRAKOWSKA (NR 49, 69, 70, 71, 73), KSIĘŻYCOWA, LANCKORONA, ŁĄKOWA, ŁUKOWA, MIŁA, MODRA, MOKRA, OGRODNICZA (nr 10), OSTRA, PIASKOWA, PIĘKNA, POLARNA, PRZECZNIA, SŁONECZNA, SPACEROWA , SPADZISTA , SUCHA, SZAFIROWA, SZCZĘŚLIWA, TARTACZNA, TĘCZOWA, WĄWÓZ, ZBOŻOWA (nr 33, 35), ZIELONA, ŻNIWNA, ŻOŁNIERSKA (nr 28)

HECZNAROWICE ULICE: BRZOZOWA, CHUCHERA, DZIAŁKOWA, GRANICZNA, JASNA, KRAKOWSKA (nr 2-69), OGRODOWA, PIĘKNA, POLNA, RODZINNA, RZEMIEŚLNICZA, SŁONECZNA, SPORTOWA, ZIELONA

 

 

 

PISARZOWICE 2 ULICE: BARTNICZA, CEGLANA, CIENISTA, CZERWONKA, DOLINOWA, GÓRNA, JAZOWA, KOLONIA, KRAKOWSKA (BEZ NR 49, 69, 70, 71, 73), KRÓTKA, KRZEMIENIOWE POLA (od nr 1 - 7), MIODOWA, MŁYNÓWKA, NADBRZEŻNA, NEKTAROWA, OGRODNICZA (bez nr 10), OLSZYNA, PAGÓRKOWA, PASIEKI, PIWNA, POLNA, PROSTA, PSZCZELA, SŁODKA, SPADZIOWA, SPOKOJNA, SPORTOWA, SZKOLNA, ŚREDNIA, ZBOŻOWA (bez nr 33), ŻOŁNIERSKA (bez nr 28)

 

 

PISARZOWICE 3 ULICE: AGRESTOWA, ARONIOWA, BIELSKA, BOCIANIA, BRZOSKWINIOWA, CHMIELNA, CICHA, CZEREŚNIOWA, GŁOGOWA, GRANICZNA, JEŻYNOWA, KRAJOBRAZOWA, LAWENDOWA, LIPOWA, MALINOWA, MŁYŃSKA, MORELOWA, NA SKOWRONEK, ORZECHOWA, OSIEDLOWA, OWOCOWA, PAŃSKA, PARKOWA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PRZYGRANICZNA, ROLNICZA, STAROWIEJSKA, ŚW. FLORIANA, ŚW. JANA KANTEGO, ŚW. MARCINA, TARNIOWA, TRUSKAWKOWA, WIDOKOWA, WIERZBOWA, WIŚNIOWA, WSPÓLNA, WYZWOLENIA, ZDROWA

 

PISARZOWICE 4 ULICE: AKACJOWA, BORUTKOWY LAS, BRZOZOWA, BUKOWA, CHABROWA, CZERNICHOWSKA, DO LASU, FIOŁKOWA, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, KASZTANOWA, KONWALIOWA, KSIĘŻY LAS, KWIATOWA, LEKACZ, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LILIOWA, LISIA, MODRZEWIOWA, OWCZA, RÓŻANA, RYBACKA, SARNIA, SKOTNICA, SOSNOWA, SOWIA, STAWOWA, TATERNICZA, WILCZA, WIOSENNA, WODNA, WRZOSOWA, ZAJĘCZA, ZDROJOWA, ŹRÓDLANA, ŻABIE MIASTO

STARA WIEŚ ULICA: GRANICZNA

 

STARA WIEŚ ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, AKACJOWA, ALEJA, BESTWIŃSKA, DĘBINA, DOLNA, DZIAŁKOWA, FAMILIJNA, KAMIENIEC, KRAKOWSKA, KRÓTKA, KRUCZA, KS. WOJTYŁKI, LESZCZYŃSKA, LEŚNA, ŁANOWA, ŁĄKOWA, MIĘDZYLESIE, MODRZEWIOWA, OGRODOWA, OLCHOWA, PIELGRZYMÓW, POLNA, POZIOMKOWA, PROSTA, RYBACKA, SKOWRONEK, SPOŁECZNA, STAROWIEJSKICH, STAWOWA, WCZASOWA, WIERZBOWA, ZAKRĘTY (BEZ NR 7 - 9)

WILAMOWICE ULICA: STAROWIEJSKA

 

 

 

WILAMOWICE ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, CMENTARNA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FLORIANA BIESIKA, FRYDERYKA CHOPINA, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, HENRYKA SIENKIEWICZA,  IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JADWIGI STANECKIEJ, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA III SOBIESKIEGO, JANA PAWŁA II, JÓZEFA LATOSIŃSKIEGO,KS. KAN. FRANCISZKA PIELI, KRÓTKA,  LUDWIKA SOLSKIEGO,  OSIEDLOWA,  PARTYZANTÓW, POLNA, RYNEK, SŁONECZNA, SPACEROWA,  STAWOWA, WIDOK, WOJSKA POLSKIEGO,  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA, ZACISZNA, ŻWIRKI I WIGURY

HECZNAROWICE ULICA: HANDLOWA (NR 1 - 5)

ZASOLE BIELAŃSKIE ULICE: SOLSKIEGO (BEZ NR 7, 9), SPOKOJNA,

PISARZOWICE ULICA: ZACISZNA

 

 

WILAMOWICE ULICE: 1 MAJA, BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, BŁ. ABP. JÓZEFA BILCZEWSKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KOSMONAUTÓW, MARII KONOPNICKIEJ, SPOKOJNA, TOWAROWA,

STARA WIEŚ ULICE: BIWAKOWA, CICHA, HANDLOWA, KASZTANOWA, KOCHANOWSKIEGO, KWIATOWA, LIPOWA, MIODOWA, MŁYŃSKA, OKRĘŻNA, PAŃSKA, RYMARSKA, SPACEROWA, SPOKOJNA, SPORTOWA, WSPÓLNA, ZAKRĘTY (NR 7 - 9), ZAOLZIE,  ZIELONA

 

 

 WILAMOWICE ULICE: ARMII KRAJOWEJ, BOLESŁAWA PRUSA, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRANICZNA, HARCERSKA,  JÓZEFA DUNATA,  JULIUSZA SŁOWACKIEGO,  KAZIMIERZA DANKA, LEŚNA, OGRODNICZA, OGRODOWA, STANISŁAWA STASZICA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI,  WIĘŹNIÓW OŚWIĘCIMIA, ZIELONA

ZASOLE BIELAŃSKIE ULICE: FOLWARKOWA, MOSTOWA, NOWY ŚWIAT, PIĘKNA, PTASZNIK, ROLNICZA, SŁONECZNA, SOLNA, SOLSKIEGO (NR 7 - 9), WAŁOWA, WROTNOWSKA, ZACHODNIA, ZACISZNA

 

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Gospodarka odpadamiProjekty unijne Galeria