Strona główna Gminy Wilamowice

Aktualności blok

Gminne Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach (filia M-GOK Wilamowice) rozpoczęło realizację drugiej części zadania w ramach programu "Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Beneficjentem programu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach.

Piknik rodzinny z kulturą - pisarzowskie tradycje dla każdego w ramach projektu "Manewry Kultury" odbył się 11 września 2021 r. Był to pierwszy tego typu Piknik i z pewnością nie ostatni. Projekt był realizowany w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021", dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Beneficjentem programu był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Wilamowice, a realizatorem zadania Gminne Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach. W organizację miejsca - terenu dla wszystkich chętnych zabawy z kulturą byli m.in. druhowie OSP, panowie wspierający członkinie KGW Strażniczki Tradycji w pracy fizycznej, sołtys wraz z Radą Sołecką, młodzież Szkoły Podstawowej i panie z GCDT w Pisarzowicach wraz z członkiniami KGW Strażniczki Tradycji”.

Zaproszenie - Zebranie Wiejskie - Sołectwo Pisarzowice

Obwieszczenie o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego