Strona główna Gminy Wilamowice

Aktualności blok

W dniu 15 listopada 2019 r. w Częstochowie odbyło się Forum OSEregio zorganizowane przez Państwowy Instytut Badawczy NASK, w którym wzięli udział dyrektorzy szkół, placówek oświatowych oraz samorządowcy z gmin i powiatów Województwa Śląskiego. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami lokalnych szkół, samorządów, Ministerstwem Cyfryzacji i Ministerstwem Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty oraz ekspertami OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna).

15 listopada w SPCHLERZU KSIĄŻKI w Brzeźnicy odbyła się promocja książki autorstwa doktora Jana Rodaka. Książka ukazała się przy wsparciu Gminy Wilamowice w miesiącu wrześniu, o czym informowaliśmy. Zawiera tłumaczenia kazań księdza Zdziewojskiego oraz cenne informacje dotyczące tego wielkiego acz zapomnianego kaznodziei z czasów jego pobytu jako proboszcza w Wilamowicach i Pisarzowicach.

Powiadomienie o ryzyku przekroczenia poziomu informowania - 15.11.2019

Dofinansowanie dla rolników na mikroinstalacje fotowoltaiczne

Przebudowa drogi powiatowej nr 4488S na odcinku 2622 m w Hecznarowicach – etap III”

2013 © Wilamowice