23.04.2021
Imieniny: Ilony, Jerzego i Wojciecha
...

Jesteś tutaj

KRUS zaprasza do udziału w konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021

Wersja do wydruku
Logo ARiMR

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw do udziału w XVIII Ogólnopolskim Konkursie „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest jego współorganizatorem.
Plakat Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021Konkurs jest jednym z wielu działań prowadzonych przez KRUS promujących zasady ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym oraz upowszechnianie wiedzy na temat zapobiegania wypadkom przy pracy rolniczej i ochrony przed chorobami związanymi z wykonywaniem tego zawodu. W rywalizacji mogą wziąć udział gospodarstwa, których właścicielami są osoby pełnoletnie, prowadzące działalność rolniczą i ubezpieczone w KRUS (przynajmniej jeden z właścicieli).
Konkurs jest okazją do zaprezentowania przez rolników swoich warsztatów pracy i osiągnięć zawodowych, a także poddania gospodarstwa profesjonalnemu audytowi bezpieczeństwa pracy - podczas eliminacji komisje konkursowe sprawdzą, czy w ocenianym gospodarstwie stosowane są zasady ochrony zdrowia i życia.
Zgłoszenia do tegorocznej edycji przyjmują placówki terenowe lub oddziały regionalne KRUS do 23 kwietnia 2021 r. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe.
Dotychczas w konkursie udział wzięło ponad 20 tys. gospodarstw.
Więcej informacji -
otwórz

Schronisko dla bezdomnych zwierząt

Gospodarka odpadamiProjekty unijne Galeria