09.12.2023
Imieniny: Anety, Leokadii i Wiesława
...

Jesteś tutaj

„Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach - prace wykończeniowe obiektu”

Wersja do wydruku

W dniu 11 maja 2020 r. została podpisana umowa dotycząca dofinansowania zadań w ramach PROGRAMU Infrastruktura domów kultury ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na zadanie pod nazwą „Wiejski Dom Kultury w Pisarzowicach - prace wykończeniowe obiektu”.

Przedmiotowe zadanie obejmie wykonanie instalacji elektrycznej, alarmowej, teleinformatycznej i odgromowej oraz prace wykończeniowe w rozbudowanym i zmodernizowanym budynku WDK w Pisarzowicach. W skład prac wykończeniowych wchodzi wykonanie izolacji cieplnej i akustycznej, okładzin stropów płytami gipsowo-kartonowymi, tynków, gładzi gipsowych, gruntowanie z malowaniem ścian, ułożenie: płytek na posadzkach i wykładzin z tworzyw sztucznych, paneli oraz dębowego parkietu, montaż balustrad, ościeżnic i drzwi wewnętrznych. Dostawa i montaż schodów segmentowych i zabudowy pod schodami. Wykonanie powyższych prac umożliwi realizację kolejnych zaplanowanych działań związanych z wyposażaniem obiektu. 

Termin realizacji zadania 01.01.2020 - 30.06.2020.  Dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury wyniesie 243 000,00 zł, a całkowity koszt zadania to kwota 1 092 168,00 zł.

 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

 

Kategoria galerii: