Strona główna Gminy Wilamowice

Aktualności blok

Szanowni Mieszkańcy Gminy Wilamowice!

 

Mając na uwadze, że Ministerstwo Zdrowia udostępniło możliwość obserwowania procesu szczepień przeciw COVID-19 w poszczególnych gminach, Burmistrz Wilamowic przekazuje informację w tym zakresie.

Informacje te będziemy w cyklach tygodniowych aktualizować, aby każdy mieszkaniec naszej gminy miał aktualną wiedzę w tej kwestii.

10 czerwca br. w Gminnym Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach (filia M-GOK Wilamowice) miało miejsce spotkanie dotyczące przedstawienia raportu z diagnozy prowadzonej w ramach projektu "Manewry Kultury", omówienie założeń konkursu na inicjatywy kulturalne oraz warsztaty dla osób zainteresowanych konkursem. Wnioski zawarte w Raporcie można znaleźć w linku poniżej. Zapraszamy do lektury!

2021-06-23
08:00-16:00
planowane

Pisarzowice ul. Kasztanowa od nr 1C do końca

ZAWIADOMIENIE

XXXIV sesja Rady Miejskiej w Wilamowicach odbędzie się dnia 23 czerwca 2021 r. (tj. środa) o godz. 14.30 w Restauracji „Rogowa” w Wilamowicach, ul. Rynek 4.

Porządek obrad:

W dniach 15-17 czerwca w budynku Gminnego Centrum Działań Twórczych w Pisarzowicach (filia M-GOK Wilamowice) odbyły się promocje trzech publikacji książkowych, w ramach projektu pn. „Wydanie czterech publikacji o różnorodnej tematyce historycznej obejmującej dziedzictwo niematerialne gminy Wilamowice”. Wnioskodawcą projektu była Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Marcina w Pisarzowicach, a całość prac koordynował Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Wilamowicach, który był partnerem projektu, odpowiedzialnym za realizację i nadzór nad prawidłowym przebiegiem zadania.

Strony