Strona główna Gminy Wilamowice

Aktualności blok

W roku szkolnym 2017-2018 członkowie Koła Przyrodniczego w Zespole Szkół w Wilamowicach prowadzili XXV tom kroniki. Wśród wielu wydarzeń warto wspomnieć:

I Rozdział – 4.09.2017r. Smolarski Nikodem, Żaczek Maksymilian i Mleczko Kacper zdobyli Srebrne Odznaki PTTK „Znam Bielsko-Białą i Okolice”.

Po ubiegłorocznym sukcesie rodzinnego pikniku Rada Rodziców postanowiła wraz z Dyrekcją oraz Gronem Pedagogicznym po raz kolejny zorganizować tę rodzinną imprezę.
9 czerwca obudził nas słoneczny poranek. Już o dziewiątej smyki z naszej szkoły ruszyły na start, by wziąć udział w Mini Olimpiadzie Szybowcowej. W tym samym czasie trwały „gorące” przygotowania do rozpoczęcia pikniku.

OBWIESZCZENIE REGIONALNEGO DYREKTORA OCHRONY ŚRODOWISKA W KATOWICACH

Nowe źródło energii jądrowej

Burmistrz Wilamowic otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych przez organizacje pozarządowe lub podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 450 ze zm.) na terenie Gminy Wilamowice w 2018 roku w zakresie: KRAJOZNAWSTWA, TURYSTYKI I WYPOCZYNKU

Zawiadomienie Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska dot. przedsięwzięcia pn. "Gazociąg - Skoczów - Komorowice - Oświęcim - wykonanie prac planistycznych".

Strony

2013 © Wilamowice

Created by VOBACOM

Polityka prywatności

Valid XHTML + RDFa