27.11.2022
Imieniny: Franciszka, Kseni i Maksymiliana
...

Jesteś tutaj

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Wersja do wydruku

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie".

 

Operacja pn.” Budowa elementów małej infrastruktury sportowej na terenie kompleksu rekreacyjnego w Wilamowicach” mająca na celu wzrost dostępności infrastruktury służącej rozwijaniu usług czasu wolnego poprzez budowę niekomercyjnych i ogólnodostępnych elementów małej infrastruktury sportowej na terenie kompleksu rekreacyjnego w Wilamowicach” współfinansowana

jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „ Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020